Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na ile czasu blokowane jest konto

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Na ile czasu blokowane jest konto

Na ile czasu blokowane jest konto multibox z powodu 4.7.1?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Na ile czasu blokowane jest konto

O ile nic się nie zmieniło, to blokada jest bezterminowa. Jeśli to pierwszy raz, to można jak radzi @Anonim i poprosić doradcę by przyjął zgłoszenie techniczne do IT w celu zdjęcia blokady (ale nie zawsze to możliwe).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Na ile czasu blokowane jest konto


@Consultingnapisał(-a)

Na ile czasu blokowane jest konto multibox z powodu 4.7.1?


@Consulting, zaktualizuj do 4.8. Prędzej obstawiam jakiś bug, albo zwiechę. Sprawdź uprawnienia aplikacji MO, czy zezwoliłeś wszystkim.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Na ile czasu blokowane jest konto

A co to za powód 4.7.1? pierwszy raz słyszę o takiej blokadzie dla multiboxa.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Na ile czasu blokowane jest konto

Prawdopodobnie to, że na 2-3 komputerach byłem jednocześnie zalogowany czego niezauważyłem 🙂

InkedIMG_4863_LI.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Na ile czasu blokowane jest konto


@Consultingnapisał(-a)

Prawdopodobnie to, że na 2-3 komputerach byłem jednocześnie zalogowany czego niezauważyłem 🙂

InkedIMG_4863_LI.jpg


Wyjaśń to na czat czy telefonicznie, tak na marginesie trzeba było zaraz ten zrzut dać, w ciemno nie da się pomóc 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Na ile czasu blokowane jest konto

Na czacie Mój Orange nie rozwiązują problemów tylko każą dzwonić *100 itd. Sam do tego doszedłem, jak przeczytałem ten komunikat po uruchomieniu Multiboxa po zalogowaniu na stronie orange.pl, bo przy korzystaniu z poczta.orange.pl była tylko informacja o błędzie SMTP (451). Chyba, że Ktoś ma inny pomysł na powstanie tego błędu?

Anonim

Nie dotyczy

Na ile czasu blokowane jest konto

@Consulting to trzeba dzwonić, szkoda że przez czat tego nie robią, ale 510 100 100 można z innej sieci obsłużyć, ja wydzwaniam z Play gdzie mam rozmowy bez limitu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Na ile czasu blokowane jest konto

O ile nic się nie zmieniło, to blokada jest bezterminowa. Jeśli to pierwszy raz, to można jak radzi @Anonim i poprosić doradcę by przyjął zgłoszenie techniczne do IT w celu zdjęcia blokady (ale nie zawsze to możliwe).
Anonim

Nie dotyczy

Na ile czasu blokowane jest konto

Często blokada jest z powodu spamu, hasło zmień bo może ktoś spamować za ciebie, albo robala masz i on działa @Consulting. To naruszenie co na zrzucie to na stałe jest, trzeba wyjaśnić sprawę, sprawdż komputery czy robactwa nie mają.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Na ile czasu blokowane jest konto

Tu raczej nie spam. Na zdjęciu używasz maila consulting - być może było jakieś zgłoszenie dotyczące tzw. działań niepożądanych.