Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nękający telefon

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nękający telefon

Numer 504451134 dzwonił dzisiaj czterokrotnie: o 9:45; 9:56; 10:08; 10:35 /zmieniłem nieco/. Ponieważ niektóre opinie w internecie dotyczą ankiety po rozwiązanym problemie, czy sprawie zgłaszanej w Orange, a ja wcześniej spotkałem się z nieustannym i głuchym nękaniem z niego, zablokowałem wtedy i mam święty spokój. Wystarczy dodać, że dzisiaj czat prowadziłem w trakcie wspomnianych dwóch czasów godzinowych, co sugerowałoby jedynie, że mogło to być spowodowane wczorajszą umową. Nic poza tym. Na czacie ankieta jest od razu, a telefoniczna zwykle jest tuż po fakcie. Nękanie nie może być równoznaczne z nachalnym "napastowaniem", bo np. mogą być z tego jakieś profity takie jak chociażby z mandatami. O tym nikt nie wspomina, a tak to w praktyce działa. Oczywiście, nie wzbraniam się, lecz są jakieś granice.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nękający telefon

Dzisiaj ponownie z numeru 504451134 próbowano się też dodzwonić czterokrotnie. Nie dało mi to spokoju, bo tak sobie pomyślałem, że podpisana przeze mnie umowa na Orange Love mogła mieć jednak wpływ na te próby. No więc wprowadziłem go do kontaktów jako UFO i oddzwoniłem. A jednak internauci mieli rację, bo odezwał się lektor Orange Emotikon: Szczęśliwy Na końcu formułki wymawianej przez lektora jest prośba /mówię swoimi słowami/, aby podzielić się na przyszłość w temacie obsługi. Bardzo chętnie, byleby w rozsądnych godzinach. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Nękający telefon

Jeśli nie ukończysz ankiety lub nie odbierasz, są podejmowane próby kolejnych kontaktów.

Jeśli nie chcesz ankiet, możesz poprosić o doradcę BOK o nie wysyłanie ankiety satysfakcji na Twój numer. Taką prośbę możesz też wysłać na bok@orange.pl w treści podając opis sprawy + numery na które nie chcesz otrzymywać ankiet.
Anonim

Nie dotyczy

Nękający telefon

@Piotrekk85, umawiam się i wyrażam chęć na ankietę, ale po rozmowie, a nie np. wśrodku nocy. I jeżeli ten konkretny numer tak działa, to nie jestem jedynym zniesmaczonym. Więc cała reszta mnie nie obchodzi. Blokada była wcześniej z powodu takich akcji i mam święty spokój. Lektor jest lektorem i przekierowanie działa inaczej niż sapanie, jęki i Bóg wie co jeszcze.

Anonim

Nie dotyczy

Nękający telefon

Dzisiaj ponownie z numeru 504451134 próbowano się też dodzwonić czterokrotnie. Nie dało mi to spokoju, bo tak sobie pomyślałem, że podpisana przeze mnie umowa na Orange Love mogła mieć jednak wpływ na te próby. No więc wprowadziłem go do kontaktów jako UFO i oddzwoniłem. A jednak internauci mieli rację, bo odezwał się lektor Orange Emotikon: Szczęśliwy Na końcu formułki wymawianej przez lektora jest prośba /mówię swoimi słowami/, aby podzielić się na przyszłość w temacie obsługi. Bardzo chętnie, byleby w rozsądnych godzinach.