Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@kovalskybobi wygląda na to, że z powodu gwarantowanego kanału, brak akceptacji powinno dotyczyć telewizji. Ten składnik oferty OL powoduje wypowiedzenie umowy. Warto więc zgrać daty i na dzień zakończenia umowy przenieść numer do konkurencji. Ważne, aby dane były prawidłowe, aby numer zistał przeniesiony.

Były tematy na NO o rozwiązaniu umowy OL z zachowaniem numeru w ofercie na kartę. Zdarzyło się, że numer komórkowy został wyłączony. Po kontakcie z infolinią udawało się przywrócić.

Osobiście bym nie ryzykował i jak wcześniej opisałem, przy wypowiedzeniu zagrałbym daty i numer przeniusł do konkurencji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@mateusz22217  i @kovalskybobi , ja "wyrwałem" abonamentowy numer z OL przez rozmowę z konsultantem na miesiąc przed końcem umowy. W salonie gościu mnie straszył, że go stracę, ale ja miałem ciut inną sytuację, by zerwać OL a zostawić tylko internet i telefon stacjonarny. Typowy standard z Neostrady 512kb/s (o ile dobrze zapisałem) z czasów zdobywania telefonów. Ten myk zrobiłem z zamówieniem rozmowy i pykło po kilkudziesięciu sekundach oczekiwania, aż ktoś ze sklepu Orange zadzwoni. Jest takie okienko do tej opcji na stronie Orange. Telefon był trzonem OL, więc jak wszystko ustaliłem w rozmowie telefonicznej, to poszło z górki i telefon na dzień po rozwiązaniu trafił do Flexa. Ten manewr też obczaiłem na czacie Flexa. Moim zdaniem, wszystko opiera się na wzajemnej komunikacji i podejściem konsultanta do sprawy😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

być może wycofam w ostatniej chwili wypowiedzenie umowy. Czytam o już aktualizowanych przez inflację cenach usług u konkurencji. Absurd dla klientów którzy korzystali z cen obowiązujących powiedzmy rok, oni podpisali dopiero umowę i już łapią się na wzrost cen. Mam modem bez opłaty miesięcznej (do tego funbox 6 przy 300 Mbit), tak samo dekoder icu100, brak klauzuli inflacyjnej w umowie, wszystko pięknie działa, a Orange za niecały rok może da jakiś upominek na święta jak się było grzecznym i rabat na telefon - do tej pory tak się udawało. Po podwyżkach mogę płacić bez telewizji, tyle samo co z nią, bo potrzebuję komórka+światłowód+hbo max. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 64
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@kovalskybobi  Jak złożyłeś wypowiedzenie umowy w Orange dostałeś propozycję przedłużenia na lepszych warunkach niż oferta standardowa?

 

Co do klauzuli inflacyjnej sprawą zajmuje się UOKIK, dlatego różnie może z tym być.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

Nie otrzymałem propozycji przedłużenia umowy, dlatego też czekam z ciekawości do końca. Wątpię, że mogliby dać coś ekstra. Przez 6 lat nigdy nie zadzwonili z ofertą lepszą niż ta na stronie

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@kovalskybobi , ja żałuję, że nie zostałem przy umowie z przedłużaniem na czas nieoznaczony, bo było to lepsze aniżeli nowe regulacje. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@bronzub jednak zostaję przy Love jak dotychczas. Odwołałem wypowiedzenie 2 dni przed terminem chociaż w salonie straszyli mnie, że może być już za późno.  Dlaczego zostawiłem telewizję, której niewiele oglądam? nie mam w umowie klauzuli inflacyjnej, mam bez dopłat dekoder premium z dyskiem i modem funbox 6 przy 300 Mbit/s, nie chciałem przerwy z internetem, kolejnych wizyt techników, odsyłania sprzętu, nowej opłaty instalacyjnej, a i tak potrzebowałem hbo max, które mam obecnie w pakiecie no i została mi 1/3 umowy, która zawsze kończy się w okresie świątecznym operatorów i przy black friday. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Możliwość wypowiedzenia a pakiet Orange love

@kovalskybobi , przy takiej dynamice zmian biznesowych w Orange, dopóki da się ciągnąć stare umowy na lepszych warunkach, to ten Twój wybór ma sens także dla Twoich kalkulacji finansowych😊