Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja na VOIP


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Migracja na VOIP

Szybkie pytanie czy można zmigrować telefon stacjonarny na VOIP?Czy to się wiąże ze mianą warunków? Czy można to zrobić pod koniec obowiązującej Umowy?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja na VOIP

Jeśli numer jest analogowy i jest na tej samej kartotece/koncie klienta, to zwykle nie ma z tym problemu. Jest jakiś 1 procent że będzie brak możliwości technicznych na migrację ale jest to rzadkie. Można to zrobić w trakcie umowy. Stara na analogowy jest rozwiązywana.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Migracja na VOIP

VOIP nie mam. Chce ten stacjonarny zrobić VOIP. Na stronie nie ma nawet takiej oferty.... Z kim mam się skontaktować?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja na VOIP

Mam jeszcze dodatkowe pytanie, czy voip (docelowo) chcesz mieć w pakiecie z neostradą (lub neostradą z telewizją) czy ma być to voip solo (bez powiązania z innymi usługami)? Masz obecnie poza telefonem analogowym w Orange jakieś inne usługi?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Migracja na VOIP

Rozważam dwie możliwości. Mam ofertę LOVE z numerem zaczynającym się od 399 (chętnie bym go podmienił na stacjonarny) lub samą ofertę VOIP SOLO.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja na VOIP

Opcja nr 1 jest prostsza: do zrobienia w salonie lub infolinii u "rozgarniętego" sprzedawcy.

Opcja nr 2 dostępna jest chyba tylko w salonach, i to byś musiał szukać sprzedawcy z długim stażem, bo voip solo jest bardzo rzadko sprzedawany.