Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja do Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Migracja do Orange Love

Posiadam obecnie abonament komórkowy za który płacę 39,99 oraz 2 dodatkowe podpięte pod moje konto z opłatami 19,99 (ceny już po rabatach za eFakturę, zgody marketingowe i łączenie usług). Nie wiem czy to ma znaczenie, ale każdy z trzech ma inny okres obowiązywania umowy.

 

Gdybym zdecydował się na internet światłowodowy z telewizją, to czy zamawiając go osobno, oferta samoczynnie zmigruje do Orange Love albo będę mógł później tego dokonać?

 

Domyślam się że mogę pójść do salonu i tam od razu podpiszę umowę na pakiet, ale zależy mi na zwrocie 400zł przy zamówieniu poprzez link z mBanku i tamtejsze mOkazje.

 

Wtedy całość opłat wyglądałaby tak: 99,99 (internet, tv, telefon IP, abonament komórkowy) + 2x 19,99 za dodatkowe 2 abonamenty komórkowe - czy dobrze liczę?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Migracja do Orange Love

Na dziś można o ile komórki spełniają warunki migracji do Love (opisane tu https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Funpack-i-przejście-na-Orange-Love/m-p/98972#M11804 ), a na stacjonarnym skorzystasz z promocji przez stronę www. Ale promocje mają to do siebie że lubią się zmieniać. Pod kątem formalnym nie masz w umowie gwarancji że migracja będzie możliwa. Często zmiany są z dnia na dzień.