Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Miesięczny limit Google Play


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Miesięczny limit Google Play

A dostawałeś jakieś SMSy o kwocie wydatków? Od 20.12 jest limit maksymalny jako 50 euro na jedną płatność na usługi premium i elektroniczne i 300 euro na sumę wydatków w okresie rozliczeniowym.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Nie otrzymywałem żadnych sms od orange, nawet o przekroczeniu limitu. Zakupy są za 5$ więc nie przekracza ani jednego ani drugiego limitu. Co ciekawe dziś udało mi się dokonać zakupu za 0,99$. Mimo tego inne zakupy są niedostepne, orange twierdzi ze mam, po kolejnym zwiekszeniu limitu (prawo odnosi sie do osob ktore limitu nie określiły wcale, można zmienic na życzenie klienta) tym razem z 500 do 700 złotych nadal lipa. Od 31.12 zgłoszenie z linni "ekspert" czyli *900 leży odwłowiek nic sie z nim nie dzieje. Zakupu za dolar dokonałem przed kolejnym zwiększeniem limitu, bo pomyślalem ze może w orange źle mi powiedzieli ze mam jeszcze ponad 150 zl limitu zeby osiagnac te 500... Wiec temat rzeka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Miesięczny limit Google Play

A ograniczeń po stronie google play nie masz?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

W tym rzecz ze nie. Wszystko co wpisze w google kieruje mnie do orange. W ustawieniach telefonu, sklepu brak opcji limitu. 

Anonim

Nie dotyczy

Miesięczny limit Google Play

@CukrowyCudak, jak będziesz chciał, to może uda Ci się samodzielnie odszukać problem:

Pokaż szczegóły
Zmiany w polityce sklepu Google Play
Warunki korzystania z usługi Google Play od 28 marca 2018r.
https://play.google.com/intl/pl_pl/about/play-terms/archive/index.html
Warunki korzystania z usługi Google Play, które będą obowiązywały od 22 stycznia 2019r.
https://play.google.com/intl/pl_pl/about/play-terms/index.html
Pomoc- https://support.google.com/googleplay/answer/1267137

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

myslisz ze od 15.11 nie wpadłem na to? Ciekawi mnie ilu was jeszcze przyjdzie sie wymadrzac, zamiast pomyslec o rozwiazaniu... Moze zapłace kartą? A moze wcale?

 

Edit. Prosze o zamkniecie tematu. Bezcelowe. 

Anonim

Nie dotyczy

Miesięczny limit Google Play

@CukrowyCudak, przykro mi, że tak powierzchownie oceniasz i nie doceniasz chęci pomocy. Myślisz, że po paru wpisach ktoś odgadnie Twoje myśli, bo problem może być wielowarstwowy? To po co pytasz, skoro się złościsz? Bądź poważny, bo myślisz, że metodą kopiuj>wklej załatwiłem "moimi mądrościami" Twój problem? Najpierw poczytałem to wszystko, co Ci podesłałem, ale skoro uważasz, że swoimi dosadnymi słowami temat chcesz zamknąć, to proszę bardzo...jest w opcjach posta Zgłoś...albo sam zgłoszę moderatorom. Jak Cię widzą, tak Cię piszą-pozdrawiam. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Miesięczny limit Google Play

Twoją  , , pomoc" opisałem wcześniej, co tylko świadczy że nie przeczytałeś pewnie całej wymiany postów. Stąd też nie wiesz ze mój napad złości nie jest spowodowany twoją osobą.. Zgłosiłem juz o zamknięcie, wiec żegnam. Dobrymi intencjami piekło wybrukowane.

Anonim

Nie dotyczy

Miesięczny limit Google Play

A ja zgłosiłem Twoje wykropkowane, "inteligentne" wyrażenia, niezgodne z netykietą.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Miesięczny limit Google Play

Głęboki oddech Panowie. Do rzeczy. @CukrowyCudak, rozumiem że postępowałeś zgodnie z pomocą sklepu?Screenshot_2019-01-06-21-55-31.png

 

 

Spróbował bym też resetu telefonu do fabryki... trochę z tym zachodu, ale często same błędy w aplikacji robią pod górkę i często ciężko zdiagnozować o co "kaman". Spróbuj też założyć nowe konto. Warto pokombinować z kilkoma sposobami...