Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

@agat13  małe sprostowanie "postodawca" (nie sugeruj się nickiem 😉)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

Witam, konsultant dzwonił z propozycją przedłużenia umowy która wynosiła 120 zł miesięcznie, w zmian miałem mieć  dodatkowo 14 programów TV oraz nielimitowane rozmowy na telefon komórkowy  z telefonu stacjonarnego, coś mi nie nie pasowało i na szczęście złożyłam  reklamację przed nowym okresem rozliczeniowym , dział reklamacji ORANGE SA  odpowiedział mi w ciągu 7 dni że wszystko jest w porządku i to dostanę tylko mam czekać do nowego okresu rozliczeniowego, w nowym okresie rozliczeniowym  to się nie aktywowało natomiast abonament wzrósł mi o prawie 100% do 214 zł.

Kontaktowałam się z prawnikami, dlatego się nie udzielałam tutaj, prawnicy mnie uspokoili. reklamację składałam  przed nowym okresem rozliczeniowym, w ciągu 30 dni nie odpowiedzieli na reklamację więc zgodnie z artykułęm 106  prawo telekomunikacyjne zażądałem anulowanie przedłużenia umowy, lecz to mi już nie wystarczy, kierując się ważnym interesem społecznym  jutro składam doniesienie do Policji na ORANGE SA. Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

@11halina  rozumiem Twoje zażenowanie, tylko może warto by doprecyzować z kim rozmawiamy na forum, tzn. jak się do Ciebie zwracać, gdyż po nicku można sądzić że z kobietą ale z postów już niekoniecznie (raz piszesz jako kobieta np. "złożyłam reklamację", za chwilę jako mężczyzna np. "miałem mieć") 🤔


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

Piszemy to razem z żoną.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

Konsultant dzwonił z propozycją przedłużenia umowy która wynosiła 120 zł miesięcznie, w zmian miałem mieć  dodatkowo 14 programów TV oraz nielimitowane rozmowy na telefon komórkowy  z telefonu stacjonarnego, coś mi nie nie pasowało i na szczęście złożyłam  reklamację przed nowym okresem rozliczeniowym , dział reklamacji ORANGE SA  odpowiedział mi w ciągu 7 dni że wszystko jest w porządku i to dostanę tylko mam czekać do nowego okresu rozliczeniowego, w nowym okresie rozliczeniowym  to się nie aktywowało natomiast abonament wzrósł mi o prawie 100% do 214 zł.

Kontaktowałam się z prawnikami, dlatego się nie udzielałam tutaj, prawnicy mnie uspokoili. reklamację składałam  przed nowym okresem rozliczeniowym, w ciągu 30 dni nie odpowiedzieli na reklamację więc zgodnie z artykułęm 106  prawo telekomunikacyjne zażądałem anulowanie przedłużenia umowy, lecz to mi już nie wystarczy, kierując się ważnym interesem społecznym  jutro składam doniesienie do Policji na ORANGE SA. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem


@11halinanapisał(-a)

Piszemy to razem z żoną.


I to wszystko wyjaśnia (teraz wiadomo on i ona).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

Reklamacja uwzględniona, ładnie przeprosili, temat można zamknąć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

@11halina wszystko dobre, co się dobrze kończy.. Tylko szkoda nerwów i czasu.. 

Zamykaj


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Miałem mieć więcej kanałów, a zostałem ze zwiększonym abonamentem

@11halina  czyli wszystko załatwione pozytywnie - rozumiem, najważniejsze że po Twojej/Waszej myśli, to super. Pozdrawiam.