Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

To złóż reklamację by przesłano Ci dowód w postaci logu i potwierdzenia elektronicznego. Połowa ludzi uważa że przez mobilny internet nie można zawrzeć umowy, a kodeks cywilny się zmienia i można to uczynić także smsem czy przez internet. Trzeba patrzeć co się klika. Sorry za brutalność ale w innych sieciach można na kilk brać i pożyczkę - i też wina operatora że oferuje internet?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Zwykłe naciąganie i odbijanie piłeczki. Taka polityka zarabiania pieniędzy. Operator nawet przy przedłużeniu nie zwróci uwagi że są aktywowane usługi elektroniczne. Użytkownik musi do tego dojść sam. Sugestia ze strony "Doradcy" - taki sposób zarobkowania (bo przecież jak czytasz artykuł to Ci się może drogi użytkowniku pojawić "niewidzialna" - tak, to istna magia - reklama poprzez którą możesz aktywować daną subskrypcję). Co dalej? Napisać reklamację, pieniądze oddadzą bo nie oddają tylko tym co nie zauważą że nabija się ich w butelkę. I tutaj zaczyna się cały proces odbijania piłeczki. Operator odsyła z kwitkiem bo przecież to nie ich broszka. GameMine - no cóż. W skrócie, pewnie dziecko włączyło samo. W odpowiedzi elaborat jak to daną usługę można aktywować. Ot tak. Konto naciągnięte na prawie 400zł. Usługi elektroniczne zablokowane - wszak Doradca mężnie przerwał męki użytkownika, ale problem jak był tak pozostał. Orange kasy nie zwróci choć UKE uważa że powinien. GameMine w ramach gestu dobrej woli proponują aż 17.95 z VAT, a najzabawniejszy jest fakt że usługa wg Orange jest aktywowana od października 2018 roku, wg GameMine od 4.03.2019 a wg Pani w Biurze Obsługi GameMine od 1.08.2018r. Szczyt cwaniactwa. Z utęsknieniem czekam na koniec umowy. Tyle w temacie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Prześlij kopię bez danych osobowych, że UKE uważa, że operator w sytuacji kiedy nie jest dostawcą usługi ma zwracać opłaty. UKE pisze, że dostawca usługi za to odpowiada.
Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

O to i tak masz dobrze  mi zaproponowano 23,87 zl. Ale mi nie chodzi o kasę tylko o zasadę . Nie zamierzam płacić i jestem gotowy pojsc do sądu. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Wysłałam. Usługi elektroniczne nie wchodzą w zakres ich kompetencji.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Dzisiaj dostałam fakturę....194zł z groszami, rzekomo aktywowane 23 marzec więc ni w ząb nie wychodzi że to jakaś tygodniowa subskrypcja po 11zł. Co najlepsze 5 dni rozliczeniowych nowego okresu i już kolejne 22,22zł wisi na koncie. I co najlepsze usługa/subskrypcja czy cholera wie jak to oszustwo się nazywa aktywowana na numer MSISDN, który od lat znajduje się w modemie i nawet nie wiedziała bym, że jestem nabijana przez Was w butelkę gdyby nie faktura. Brawo orange, zyskaliście kolejnego klienta, który ucieka od Was z końcem umowy. 3 numery prywatne plus 4 które mamy na firmę zmykają do konkurencji. Pozdrawiam.   


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

mam dosłownie taką sama historię przez miesiąc nalicza i a sms były od Orange i szły na śmieci jako niechciana reklama.

nawet jak ktoś niechcący kliknie w ten wyłudzacz oszust i odwoła to to oni i tak ściągają pieniądze, skoro Orange nie zabezpieczył tego by możliwość płatności czy ściągania była poprzedzona jakimś hasłem czy zabezpieczeniem to powinien ponosić skutki prawne i nie pomoże im ta cała armada prawników bo pewnie czerpią z tego pełną kasę 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Masz dwa zabezpieczenia ze strony Orange:
- możliwość włączenia blokady
- limit na opłaty.
Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Ja wybieram 3 opcje czekam do konca umowy , z takim Operatorem nie zamierzam dlaej pracowac. Piotrek 85 nie zycze sobie abys odpisywal na moja korespondencjhę. Ja dostalem bardzo szybko korekte na nieslusznie naliczone uslugi , ale dziwnym trafem stalo sie to wtedy gdy napisłame o Pozwie zbiorowym. Dlaczego firma Orange nie zablokuke wszsystkim dostepu do Game mine , temat ciagnie się juz od marca 2018!!! Wczoraj pojawil się post :gdzie jeden z poszkodowanych poszukuje chetnych do złozenia takiego pozwu. Chetnie bym uczestniczyl ale moje roszczenie zostalo uwzglednione wiec nie mam podstaw prawnych.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Musztarda po obiedzie, polak mądry po szkodzie mleko juz rozlane, mamy przysłowia w naszym narodzie a tak naprawdę tonie miałem zielonego pojęcia że takie numery może robić zaufany operator z którym juz jestem ponad 20 lat