Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Udało się zrobiłam tak, jak najszybciej napisałam prośbę o anulowanie,i otrzymałam maila cytat

"Szanowni Państwo, 
 Potwierdzamy Twoją prośbę anulowania usługi GameMine. Aktywowana usługa dla numeru telefonu +48 😉  została anulowana/subskrypcja została anulowana.
 
Z poważaniem,
 GameMine Support Team (Poland) "
 
Chodzi tylko o to że naprawdę nic nie zamawiałam szukałam umowy kupna sprzedaży samochodu coś wyskoczyło jakaś reklama i chciałam to zamknąć, zawsze uważnie czytam jak coś chcę kupić zamówić a tu takie coś nie omieszkam się pofatygować do salonu Orange jestem długoletnim klientem  i takie coś nie powinno mieć miejsca tym bardziej że jak pisałam wcześniej dostałam sms od Orange iż zamówiłam jakieś gry !. Od tej samej Orange na które otrzymuję smsy o fakturach itd...
 
 
Pozdrawiam Kropeczka

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Taka sama sytuacja z Kidzinmind! Nie zawierałem umowy a naliczył mi Orange 14.99, Nie wiem za co jak nic nie klikałem. Orange to nie interesuje, Nawet adres mailowy do nich znikł Może kto ma?????


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

support.pl@kidzinmind.com

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Dzięki!


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/113831,1,gamemine-firma-zajmujaca-sie-publikacja-gier-n... Co wy mi tu za farmazony wypisujecie broniąc tych oszustów. Przecież to jest kradzież w biały dzien ,a orange na to wszystko zezwala, w tekście przedstawiany jest jako partner.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Usunięcie danych osobowych - Moderator Wojciech.

 

Dzień Dobry

Proszę o zwrot NIESŁUSZNIE  pobranej kwoty w wys. 83,79 zł  z tyt. Najlepsze gry { GAMEMINE}

nigdy nie korzystałam z żadnych gier  i dobrowolnie nie akceptowałam  oraz  nie  wyrażałam zgody na pobieranie należności z mego konta. Z poważaniem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@TR2: usuń dane, forum nie miejsce do składania reklamacji. Napisz do Gamemine pl@gmhelp.cc lub zadzwoń 222922724

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

A skąd pewność że jak zadzwonisz to nie naliczą dodatkowych opłat, to tak jak klikanie linka.

Należy domagać się od orange rekompensaty i zgłaszać do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (niestety nie wiem jeszcze jak, UOKiK nie chce zajmować się takimi sprawami, a moim zdaniem powinien).  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

A jak dzwonisz do znajomych to skąd wiesz ile zapłacisz?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Dostałam takiego samego sms i jeszcze z dopisem że pobrali kwotę z mojego konta też muszę to wyjaśnic w Orange