Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Dostalem pare takich sms I nic nie aktywowalem,dzisiaj okazalo sie ze zginelo mi kilkadziesiat zlotych z konta bede interweniowal I to ostro.Dla mnie to kradziez w bialy dzien.Z natury jestem bardzo nerwowy.Nie moge sie dodzwonic do orange.Za chwile sie wybieram do salonu tu w Szczecinie,wspolczuje pracownika konfrontacji ze mna.Tak to nie ich wina zaraz ktos tu napisze.Trudno pracuja w orange,a ja czuje sie oszukany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

W salonie nie wiele Ci pomogą, bo obsługi ofert na kartę zwykle w nich nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Korpus, pamiętaj proszę, że nadawcą takich SMS-ów jest GameMine. Prawdopodobnie SMS z informacją o linku do dezaktywacji usługi tak na prawdę zawierał link aktywacyjny. Orange nie wiele Ci tutaj pomoże.

Opłaty są naliczane na podstawie danych z o Klientach korzystających z usług przesyłanych do Orange przez GameMine.

 

W takim wypadku proponowałbym Ci zgłoszenie się bezpośrednio do najbliższej jednostki Policji bądź Prokuratury i złożenie podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 286 § 1 Kodeksu Karnego przez GameMine.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Mnie spotkało dokładnie to samo. 47,88 na minusie. Orange przerzuciło  odpowiedzialność na GameMine choć współuczestniczą w całym procederze. Nie mam nigdzie potwierdzenia, że zakupiłam usługę z portalu GameMine. Nie udzielałam żadnej zgody na zakup gier. Teraz mam aktywowaną blokadę na zakup usług elektronicznych choć nigdy wcześniej ich nie kupowałam. Orange jeżeli dbałby o swoich klientów to nie dopuściłby do współpracy oszustów i naciągaczy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

► Scalono wpisy zawierające bardzo podobną treść - Moderator Wiktor ◄

 

Czy pieniądze odzyskane? Mam ten sam problem i tak jak Ty chciałabym odzyskać stracone pieniądze. Gdzie i w jaki sposób skontaktować się z tym czymś i zażądać zwrot pieniędzy oraz wykasowanie wszelkich moich danych. Bo sądząc po tej wypowiedzi odzew jest zgodny z oczekiwaniami.

Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@Piotrekk85podawałeś kiedyś bardzo fajny link do formularza zgłoszeniowego GameMine. Masz go możne jeszcze, pomożesz @Merri?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Jeśli chodzi o GameMine, to namiary są następujące:
http://pl.gmhelp.cc/selfcare#!/contact
Tel +48 222 922 724
Email pl@gmhelp.cc

Jeśli inna firma/usługa, przybliż co nieco.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Na drugi dzień od złożenia reklamacji dostałam odpowiedź z portalu Game Mine , że zwrócą mi pieniądze poprzez operatora. Na razie czekam. Myślę , że nastąpi to z następną fv od Orange. Nie udzielono mi jednak odpowiedzi na pytanie jak to się stało, że subskrypcja bez mojej akceptacji działała.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

Potwierdzam iż jestem w takiej samej sytuacji, dzisiaj kliknęłam  przez przypadek baner reklamowy i oczywiście było okienko zamawiam i płace ale w to nie weszłam zamknęłam stronkę i za chwilkę otrzymałam sms od Orange

 

Witaj w GameMine! Odbokuj najlepsze gry na http://pl.gamemine.com 3 dni ZA DARMO potem 11,97 zł/tydz. Potwierdzenie warunkow zakupu znajdziesz po zalogowaniu na orange.pl/mojorange w sekcji dodatkowe zamowienia. Więcej informacji pod numerem 222922724 lub http://gmhelp.cc/pl

To jest chore nie gram w gry , ciekawe czy tylko Ci co mają abonament wpadają w takie dziwne sytuacje.Dodam że również mam blokady premium itd.

Anonim

Nie dotyczy

Mechanizmy naciągające nieświadomych ludzi na koszta w Orange

@Kropek1załóż sobie również blokadę na usługi elektroniczne. Niestety nie pamiętam, czy można ją uaktywnić przez Mój Orange.

 

W treści SMS-a, którą przesłałaś pisze, że masz 3 dni za darmo. Proponowałbym jak najszybciej wypisać się z tej usługi.