Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój numer ma też inna osoba

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mój numer ma też inna osoba

A może masz "ładny" numer telefonu i ktoś próbuje Ci uprzykrzyć życie, żebyś się w końcu poddał i... zwrócił go do sieci, a wtedy ten ktoś sobie go będzie dalej używał i wszystkie problemy się skończą... ?

 

A może jesteś podsłuchiwany przez tajne służby i dla tego dodatkowe urządzenia wpięte do Twojej lini robią takie chochliki...? Nie masz czasami "czegoś" na sumieniu ? 😉

 

Wiem, że to teoria spiskowa ale... kto wie ? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Mój numer ma też inna osoba


@oleeek_007napisał(-a)

Gdyby ktoś miał podobny problem proponuję od razu kontaktować się z UKE ponieważ po ich interwencji problem został rozwiązany. Z pisma które otrzymałem z UKE wynika, że numer został błędnie udostępniony. 

Dziękuję wszystkim za pomoc.


Wina ewidentnie Play, egzystowal numer w 2 sieciach, choć mogę się mylić. Ostatnio jak przenosiły numer z Play do Orange, to w dniu przenosin, smsy przyszły na sim Orange od Play, dotyczyły wyłączenia usług 😄

Coś im ten system szwankuje w Play 😎

Anonim

Nie dotyczy

Mój numer ma też inna osoba

@oleeek_007 cieszę się, ,sprawa się wyjaśniła. Czyli zdarzają się takie chochliki jakie teoretycznie nie maja prawa bytu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Mój numer ma też inna osoba

Niezły numer, kojarzy sie z filmem szpiegowskim. Jakbym nie czytał teraz, to bym nie uwierzył


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Mój numer ma też inna osoba

Dziwicie się, a to są zwykłe błędy inwentaryzacyjne. Ktoś przenosił coś, pomylił się gdzieś, coś teoretycznie zapisało się u jednego i drugiego operatora w bazie danych i prefix zwariował, czy kierować do jednego czy drugiego połączenia przychodzące...Kierował na przemian losowo...Wybiórczo. Bardzo ogólnie to ująłem..;)

Zjawisko zdawałoby się niemożliwe, a jednak spotykane w przyrodzie