Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lte dla domu pozostały transfer.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Lte dla domu pozostały transfer.

Jak sprawdzacie pozostały transfer w internecie LTE dla domu 150+60GB? Przez "Mój Orange" wskazania mam za każdym razem inne, rano pokazywało 0GB w strefie domowej + 0GB poza strefą, kilka minut później pojawiło się 89GB w strefie domowej. Czy jedyny w miarę miarodajny sposób to zsumowanie wykorzystanego transferu na pełnym wykazie połączeń? Czy jest jakiś inny który pokazuje faktyczne zużycie transferu?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Lte dla domu pozostały transfer.

@LigezaCzy sprawdzasz na nowym Mój Orange gdzie logujemy się e-mail ? a czy sprawdzałeś możliwości aplikacji Mój Orange ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Lte dla domu pozostały transfer.

Mam aplikację Mój Orange, ale ona też różnie pokazuje, obecnie 88GB w strefie i 44GB poza strefą.

Z informacji od Orange dowiedziałem się:

Jeżeli chodzi o wahanie się pakietu na mój Orange to jest tak, ponieważ system na kilka lub kilkanaście godzin alokuje rezerwacje środków na poszczególne numery które potencjalnie mogą skorzystać z pakietów. Jeśli jakiś kontrakt skorzysta z zarezerwowanych środków, wtedy wykorzystane dane nie wrócą natomiast jeśli po okresie rezerwacji numer nie wykorzysta środków to wracają. I będą ponownie widoczne. Tak działa mechanizm.

Dlatego pytałem, czy można jakoś sprawdzić realne wykorzystanie pakietu. Przetestuję jeszcze Nowy Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lte dla domu pozostały transfer.

Sesje z internetem nie są rozliczane online. Zwykle co najmniej na chwilę trzeba się rozłączyć z netem. Wtedy jeśli nie ma jakiś prac na systemach Orange po kwadransie powinien być aktualny stan internetu.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Lte dla domu pozostały transfer.

@Piotrekk85ja rozumiem że nie są na bieżąco rozliczane, ale chodzi mi  to że jednego dnia na Mój Orange widnieje informacja że zostało 1GB pakietu, a następnego że jest 88GB. Ostatnio przez kilka dni pokazywało mi stan pakietów w okolicach zera a dopiero była połowa okresu rozliczeniowego. Od 2-3 dni pokazuje mi że mam jeszcze w sumie prawie 120GB więc mi trochę ulżyło.