Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie na yt przez dane komórkowe


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Logowanie na yt przez dane komórkowe

Witam, mam problem z dostępem do Yt przez dane komórkowe. Przez wi fi loguje się bez problemowo. Po przejściu na dane komórkowe yt przestaje działać. Nadmienię, że sprawiłem już wszystko co się dało. Nie mam ograniczenia użycia danych w tle ani dla aplikacji Yt ani dla Gmaila. Apn jest prawidłowy po ipv4 zresztą ustawiłem go na nowo i to nie pomogło. Przeinstalowałem aplikacje też nie pomogło. Zmieniłem tryb pracy sieci i bez znaczenia czy to 3g h+ czy lte rezultat jest ten sam. Nie mam też żadnych ograniczeń co do użycia aplikacji w antywirusie. Sytuacjia moim zdaniem wygląda tak że gdy łącze się przez Apn Orange to jakby on ograniczał mi możliwość dostępu do serwerow Google. W trybie incognito bez logowania yt działa. Czy ktoś miał podobny przypadek?  Telefon xiaomi redmi 3s. Android 6.0.1, MIUI 9.6.1

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Logowanie na yt przez dane komórkowe

A pokaż screen jak masz punkt dostępu zrobiony?

Chodzi Ci o aplikację YouTube czy ogladanie przez przeglądarkę?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Logowanie na yt przez dane komórkowe

Chodzi mi o aplikacje yt 


Screenshot_2018-10-24-06-40-38-371_com.android.settings.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Logowanie na yt przez dane komórkowe

Konf. jest ok. A ten problem zależy od lokalizacji? Bo na screenie widać, że zasięg jest słaby.

A masz dużo wolnej pamięci w telefonie?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Logowanie na yt przez dane komórkowe

Nie zależy od lokalizacji. Zresztą internet działa wtedy. Mogę np włączyć sobie stream na twichu i bez problemu 720p. Bardziej jakby coś nie pozwalało na dostęp do kont google. To wszystko zaczęło się jak weszły w życie mi warunki nowej umowy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Logowanie na yt przez dane komórkowe

A nie masz jakieś kontroli rodzicielskiej lub blokady na apn/dcb? podpytaj się na czacie http://orange.pl/kontakt

Ew. poproś o tzw. wyzerowanie "lokalizacji".