Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit danych - szczęśliwe godziny

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Limit danych - szczęśliwe godziny

Witam,

mam internet mobilny w Orange. Ma włączone szczęśliwe godziny. Zawsze gdy chciałem pobierać jakieś większe pliki robiłem to między 0.00 a 8.00 aby nie tracić GB. Nigdy nie było z tym problemów. Ostatnio jednak pobierałem plików... patrzę dziś na limit, a tu mam 1,7 GB do 24.01. Czy to podlega reklamacji? Czy ktoś miał podobny problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Limit danych - szczęśliwe godziny

To możesz śmiało reklamować 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Limit danych - szczęśliwe godziny

Może pobierałeś w innych godzinach? Jeżeli nie to jak najbardziej możesz składać reklamację.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Limit danych - szczęśliwe godziny

Na 100% między 0.00 a 8.00. To były aktualizacje systemu i kilka razy musiałem resetować komputer... więc nawet jeśli pobrałbym coś w innych godzinach to nie prawie cały pakiet 🙂


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Limit danych - szczęśliwe godziny

To możesz śmiało reklamować 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Limit danych - szczęśliwe godziny

W ramach uzupełnienia...pamiętaj jednak o jednej rzeczy, czyli o ewentualnej rozbieżności czasowej. Czas na serwerach Orange może być ustawiony troszkę inaczej niż zegar z którego korzystasz. W takich przypadkach, najpewniej jest korzystać z takich usług nie od "punkt" 0.00, a np 0.15...Przez kilka minut, przy dobrej jakości połączenia może "wyssać" sporo Gb z transferu...Warto w tym przypadku sprawdzić dane o czasie i wykorzystaniu w "Bieżacym wykorzystaniu" na Mój Orange. Jeżeli nie współdzielisz z nikim swojego pakietu, nie powinieneś mieć większych problemów z ustaleniem połaczeń.

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Limit danych - szczęśliwe godziny

@mabud73: skąd takie info? przy obecnych prędkościach w 15 min mozna kilka giga pobrać. Najlepiej po prostu rozłączyć połączenie i połączyć na nowo.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Limit danych - szczęśliwe godziny

@Piotrekk85, o tym właśnie napisałem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Limit danych - szczęśliwe godziny

Z HH zawsze były problemy, wystarczy poszukać starych wpisów czy wieluuuuuuuuuu wątków na starym forum.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Limit danych - szczęśliwe godziny

Nigdy nie miałem takiej sytuacji, że była inna godzina u mnie i inna w Orange 🙂 Jeśli chciałem coś pobrać włączałem internet lub resetowałem połączenie o 00.00 i było dobrze.

Nawet gdyby było to możliwe, to nie w tym przypadku, ponieważ pobierałem aktualizacje windowsa i kilka razy musiałem ponownie uruchamiać komputer, co za tym idzie również internet.

Tak czy inaczej, dziś złożyłem reklamację i czekam na wynik.

 

I tak trochę z innej paczki: Jeszcze kilka miesięcy temu, z tego co pamiętam, na wynik rozpatrzenia reklamacji czekało się 7 dni roboczych, a teraz aż 14. Czyżby aż tylu nie zadowolonych klientów, że nie wyrabiają? 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Limit danych - szczęśliwe godziny

Cały czas deklarowany czas przez Orange załatwienia większości spraw to 7 dni. Ustawowy to 30 dni.