Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit danych - szczęśliwe godziny, rozwiązanie umowy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Limit danych - szczęśliwe godziny, rozwiązanie umowy

► Temat został przeniesiony z kategorii Inna oferta - Moderator Wiktor ◄

 

Jakiś czas temu wziąłem pakiet orange love w którym miały być zapewnione szczęśliwe godziny. Nie było ich więc udałem się do salonu tam się okazało że coś było nie tak bo strefa domowa była ustawiona kilka ulic danych, pani mi pomogła i wszystko zostało ustawione na mój dom. Jednak szczęśliwe godziny nadal nie działają. Czy to stanowi podstawę do rozwiązania umowy? Bardzo mi na tym zależy ponieważ w salonie zostałem oszukany, powiedziano mi że internet jest bez limitu danych zawsze. Jak się później okazało nie bez limitu bo jest to tylko 150gb do wykorzystania.
Jeszcze jedno pytanko bo nie jestem do końca przekonany. Czy kiedy szczęśliwe godziny działają powinien być pokazywany licznik wykorzystanego limitu i na routerze i na stronie?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Limit danych - szczęśliwe godziny, rozwiązanie umowy

Wg regulaminu nie jest to przesłanka do rozwiązania umowy. Proponuję złożyć reklamację np. przez mój orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Limit danych - szczęśliwe godziny, rozwiązanie umowy

W ofercie Orange Love nie ma usługi Szczęśliwe Godziny. 

Poza tym w ramach oferty masz 150 GB w strefie domowej w pełnej prędkości, natomiast po przekroczeniu prędkość spada. Więc to nie do końca jest tak, że Ci "utnął" ten internet po wykorzytaniu pakietu.

W pełnej prędkości teoretycznie może wyciągąc do 225mb/s, a przy ograniczeniu do 1mb/s. O ile oczywiście jesteśmy w LTE.

 

Orange Love przez to, że jest ciągle jeszcze nową ofertą, to wiele rzeczy (właśnie głównie dodatkowych usług, pakietów) jest zdecydowanie nie doprawcowanych. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Limit danych - szczęśliwe godziny, rozwiązanie umowy