Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit antybilszok na 0zl


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Limit antybilszok na 0zl

Hej w Orange można sobie nałożyć całkowitą blokadę na internet w roamingu po wykorzystaniu swojego limitu?

 

Chodzi mi o to o że mam np w abo 5 gb na UE i w momencie jak go wykorzystam żeby mi internet całkiem odcięło i nie naliczało dodatkowych kosztów.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit antybilszok na 0zl

@Lollek97 w roamingu nie ma takiej możliwości, blokady nie założysz. Ograniczenia dotyczą tylko wykorzystanego pakietu w kraju.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Limit antybilszok na 0zl

Spróbuj zmodyfikować limit przez Mój Orange. Na pewno można zwiększyć limit, ale skoro można modyfikować, to powinno móc się też zmniejszyć.

 

  • W nowej wersji Mój Orange – wejdź w sekcję Pakiety i usługi dodatkowe, wybierz Kontrola wydatków i aktywuj usługę Limit indywidualny AntyBillszok.
  • W aplikacji mobilnej Mój Orange – wejdź w sekcję Usługi i aktywuj Limit indywidualny AntyBillszok.

 

https://www.orange.pl/omnibook/limit-transmisji-danych-w-roamingu#scrollNav-4


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Limit antybilszok na 0zl

Czyli minimalny limit to jest 100zl i tego sie już nie obejdzie? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit antybilszok na 0zl

Tylko AntyBillszok dotyczy transmisji danych kwotowo, a nie pakietu GB. Ta usługa zadziała dopiero po wykorzystaniu GB z pakietu.

Anonim

Nie dotyczy

Limit antybilszok na 0zl


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Lollek97 w roamingu nie ma takiej możliwości, blokady nie założysz. Ograniczenia dotyczą tylko wykorzystanego pakietu w kraju.


Tu śmiem się z Tobą nie zgodzić. Limit Antybillshock jest właśnie na transmisję danych za granicą. Już od kilku lat taryfy mają lejek który ogranicza prędkość transmisji danych po wykorzystaniu limitu GB w kraju. Więc taka usługa na Polskę nie miałaby sensu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Limit antybilszok na 0zl

To ja przytoczę punkt dotyczący usługi AntyBillszok podany na stronie:

https://www.orange.pl/omnibook/limit-transmisji-danych-w-roamingu?_ga=2.112767428.1133157719.1624207...

 

  • To bezpłatna usługa, w ramach której połączenia z internetem w roamingu są objęte kwotowym limitem miesięcznym.

Czyli dotyczy to ograniczenia transmisji danych płatnych, po wykorzystaniu pakietu GB, a nie samego pakietu GB. Dlatego na pakiet GB nie da się założyć. Można tylko ograniczyć ilość przeznaczonych środków na transmisję danych w roamingu.