Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE bez limitu do 5mb/s


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

Witam, mam pakiet na nielimitowany internet LTE do 5mb/s po przekroczeniu standardowego pakietu 2gb. Na czym to polega? czy jezeli np polacze sie zamiast z LTE to z 3g czy 2g to bedzie mi zjadac pieniadze z konta ? prosze o wytlumaczenie mi o co w tym chodzi 😉 i czy sa jakies koszty jakbym nie mial LTE w zasiegu. 

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

LTE bez limitu do 5mb/s

To zależy od oferty którą masz.
A jaki masz dokładnie abonament?
Jaka nazwa i w jakiej kwocie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

Witam! Podłączę się do tego pytania. Mam Smart Plan LTE 105.98. Z włączonym bezpiecznym internetem wykorzystam przykładowo moje 12.5 +5+5 gb i co dalej? Za kolejne 10 pln dostaje 100gb LTE, potem zwialnia do 5 mb. A co jeśli nie będę w zasięgu LTE? Najczęściej korzystam z H+. Cóż wtedy z magicznym nie limitowanym LTE?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

LTE bez limitu do 5mb/s

W tej ofercie płacisz tylko za 2 schodki, później usługa "bez limitu danych" zwana też niekiedy nielimitowanym lte jest za free.
Wg regulaminu dotyczy to tylko LTE.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

Brakowało mi nazwy "bez limitu danych" teraz znalazłem właściwy regulamin. Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, to po przejściu schodków dostępne jest 100gb w lte z max. predkoscia 5mb, w pozostalych technologiach zaledwie 64kb? Czyli jak na dzisiejsze czasy praktycznie jakby nie było 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

LTE bez limitu do 5mb/s

No tyle zostaje. A u Ciebie nie ma LTE?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

W tym sęk, że nie bardzo 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

LTE bez limitu do 5mb/s

A ile miesięcznie teraz przez te 3 miesiące zużywasz internetu? śledzisz to na mój Orange?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

Miesiąc temu miałem jeszcze tylko 2GB i w zasadzie przy delikatnym obchodzeniu wystarczało. Właśnie przedłużyłem umowę i miałem nadzieję poprzez tethering odciążyć domowy, mocno obciążany przez żonę i dzieci internet. Jednakże brak w domu zasięgu LTE chyba mi tego nie umożliwi. Sumując to mi wyjdzie 22,5gb, korzystając z Youtube czy innych streamingów poleci moment 😞


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

LTE bez limitu do 5mb/s

Witam. Nie dawno przedłużyłem umowę z orange i miałem włączoną usługę LTE bez limitu a teraz po włączeniu mój Orange czy przez stronę internetową nie ma takiej opcji jest tylko nie chce schodków. Po drugie wybrałem abonament wzbogacony z internetem 25gb a w aplikacji mój Orange pokazuje tylko 20gb