Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE 5 Mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

LTE 5 Mb/s

Witam posiadam 105 GB Internetu 3G oraz 100GB LTE - Bez limitu 5Mb/s. (Przynajmiej tak twierdzi mój orange). I tu jest problem bo w regulaminie oraz cenniku mam tak:

Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania danych: 225mb/s dla 4g LTE

"W strefie internetu domowego transmisja danych z pełną prędkością do wykorzystania pakietu danych 150gb, a potem z prędkością do 1Mb/s("Internet bez limitu danych")" Także 4G LTE

Więc coś jest tu nie tak, tylko co, dodam że predkość dzisiaj osiagnąłem 11mbps/s pobierania (jeżeli niema tego ograniczenia to za wolno zdecydowanie)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

LTE 5 Mb/s

Skoro pobierało 11Mbps to ograniczenia do 5ciu nie ma. Orientacyjnie możesz zobaczyć tutaj http://beta.btsearch.pl/ ile masz do nadajnika i w jakim kierunku. Pewnie parę km i odbierasz LTE800. Zeby poprawić stan rzeczy prawdopodobnie trzeba by zainwestować w modem z agregacja i jakieś anteny.

Karte możesz przełożyć tez do jakiegoś telefonu i sprawdzić szybkości na zewnątrz i dokładniejsze parametry połączenia jakąś apka.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

LTE 5 Mb/s


@WhyThatSlownapisał(-a)
Więc coś jest tu nie tak, tylko co, dodam że predkość dzisiaj osiagnąłem 11mbps/s pobierania (jeżeli niema tego ograniczenia to za wolno zdecydowanie)

Szybkość internetu mobilnego zależna jest od wielu czynników. Główne to lokalizacja (siła sygnału) i obciążenie nadajnika. Teoretycznie możesz spróbować odbierać w innym miejscu (może na pietrze albo przy oknie z innego kierunku). Jakim urządzeniem odbierasz LTE ??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

LTE 5 Mb/s

Odbieram na huaweii e3372 wersja hilink, mam też wymuszone lte więc na pewno odbiera lte. Teraz jeszcze pozostaje pytanie do tego 5Mb/s czy to działa po przekroczeniu 100 GB czy ogólnie ogranicza mi prędkość.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

LTE 5 Mb/s

Skoro pobierało 11Mbps to ograniczenia do 5ciu nie ma. Orientacyjnie możesz zobaczyć tutaj http://beta.btsearch.pl/ ile masz do nadajnika i w jakim kierunku. Pewnie parę km i odbierasz LTE800. Zeby poprawić stan rzeczy prawdopodobnie trzeba by zainwestować w modem z agregacja i jakieś anteny.

Karte możesz przełożyć tez do jakiegoś telefonu i sprawdzić szybkości na zewnątrz i dokładniejsze parametry połączenia jakąś apka.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

LTE 5 Mb/s

Dzisiaj dobija na speedtest do 19 mbps a potem spada do 8, mam zasięgu 2-3 kreski.

Jeden nadajnik mam 350 metrów od bloku 

1. LTE 1800

2. Jest 700 metrów od bloku z pasmem lte: 2600

3. 2,7 km pasmo lte 800

podałem takie najbliższe, jest pełno w okolicy ale więcej bez lte.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 24
  • 2

LTE 5 Mb/s

To pomógłby pewnie jakiś sprzęt z agregacja jeśli nadajniki nie są zbytnio przeciążone.

PS. Jaki upload ??

Anonim

Nie dotyczy

LTE 5 Mb/s

@WhyThatSlow Operujesz LTE na granicy zasięgu, stąd taki transfer, Operator nic ci nie blokuje.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

LTE 5 Mb/s

Oto wynik z ostatniego speed testu:Bez tytułu.png

 

Anonim

Nie dotyczy

LTE 5 Mb/s


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

LTE 5 Mb/s

Bez tytułu.png