Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

Postanowiłem dla testu wycofać zgody dla partnerów Orange, które, jak ja to rozumiałem, były także objęte warunkowością przyznania rabatu marketingowego. Ponieważ jestem przed otrzymaniem kolejnej faktury, jest to dla mnie zagadkowa zagwozdka. Rozbudowanie zgód to jedno, a w praktyce jak będzie? Ktoś, coś lub ma doświadczenie czy posiada taką wiedzę? Mam "pakiet" w jednej fakturze, ale nie powiązane w OL.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@bronzub  chyba to jest odpowiedź na Twoje pytanie Zgody marketingowe i oświadczenie woli | Orange Polska


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@slav72 , przeczytałem i zdębiałem. Taki misz-masz ze zgodami rabatowymi i marketingowymi. Regulaminy mają, czy nie muszą mieć priorytetu? Jak dla mnie, to zgoda jest albo warunkująca prawidłowe świadczenie usług, albo jest takim "pakietem" zgód operatora i partnerów operatora, jako jeden węzeł "małżeński" i "rozwód" z partnerem jest zerwaniem warunków umowy z rabatami. Coś pomieszałem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@bronzub  w regulaminach świadczenia poszczególnych usług też są opisane zgody na które musisz wyrazić aprobatę aby skorzystać z usług i osobne aby skorzystać z rabatów, są też inne zgody dobrowolne i wyrażenie aprobaty na nie czy odwołanie nie ma wpływu ani na świadczenie usług ani na rabaty.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@bronzub 

Żeby mieć pewność to tylko to, co masz tylko na swojej umowie wyszczególnione obowiązuje. W moim przypadku do rabatu uprawnia tylko ta jedna "zgoda":

Zgoda na kontakt na numery telefonów dostępne Orange Polska S.A. w celu marketingowym.

Inne można spokojnie wyłączyć (naturalnie poza "zgodami" niezbędnymi z czysto technicznego punktu widzenia).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@j131  i @slav72 , przed chwilką wszedłem do aplikacji MO i tam jest wyraźnie napisane. To kto ma rację? Aplikacja swoje, konto MO swoje, a jeszcze regulaminy. Trudno to ogarnąć. Przekonam się za parę dni, jak wystawią e-fakturę.Screenshot_20220413-170445.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@bronzub 

No tak jest napisane w apce. Ale wcześniej, nie w odpowiedzi na pytanie "czy mogę odwołać zgodę", tylko w "To warto wiedzieć na początek", stoi jak byk:

"W niektórych ofertach udzielenie zgody skutkuje przyznaniem rabatu na abonament." (podkreślenie moje)

Ja te dwa (sprzeczne na pierwszy rzut oka) zapisy rozumiem tak, że cofnięcie zgody nie zmienia wysokości przeszłych zobowiązań, ale może mieć wpływ na przyszły abonament, w zależności od konkretnej umowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@j131 , ponieważ umowa została zawarta na odległość i nie mogę przypomnieć sobie, jakie zgody skutkowały przyznaniem rabatu, przed momentem posiłkowałem się umową papierową, gdzie są m.in. zaznaczone dwie zgody wspominające obecnych i przyszłych operatorów Orange, jestem skłonny potwierdzić to, o czym piszesz. Czyli, że świadomy praw i obowiązków, zgoda marketingowa była tymi zapisami podparta.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@bronzub  mnie tylko zastanawia ten wpis który wstawiłeś z apki, skoro wyraziłeś zgody skutkujące rabatem to ich odwołanie nie spowoduje utraty rabatu? dla mnie to dość dziwne i zastanawiające 🤔 No chyba że jest tak jak zacytował @j131  że niektórych ofert to dotyczy innych nie (moja interpretacja).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Które zgody decydują o przyznaniu rabatu marketingowego?

@slav72 , dla mnie cały opis wstawiony przez Ciebie, jest pełen niejasności. Spójrz bowiem na tabelę, gdzie po lewej stronie trzy pozycje są rabatowane. Poniższe już nie, a sam nadpis nad tabelką dopiero jest kontrowersyjny. Gdyby tabela obejmowała tylko zapisy nie skutkujące odebraniem rabatu, byłby czytelniejszy. W tym całym galimatiasie, zapis z mojej umowy mówi o konkretnej promocji, natomiast nie bierze pod uwagę abonamentu komórkowego zawartego dużo wcześniej i na innych zasadach rabatowych. Przypomina mi to OL, z której się niby wyzwoliłem, a dalej jestem w jakimś dziwnym pakiecie, który nim wcale nie jest.