Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38330
  • 1384

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Okej i abonament chyba tyle masz.
Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

@lelek  czyba nie sądziłęś że za 3 przeniesione numery będziesz miał abo w wysokości 39,99 zł ?? Przeniosłeś 3 numery. Myślę że @Piotrekk85  ma rację co do wysokości Twojego zobiwiązania. Może pani przeliczyła Ci średnią na jeden numer???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38330
  • 1384

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

No tyle wynosi najtańszy wspólny z rabatem Orange Open Extra 50%.
Ale do pierwszej fv dochodzą aktywacje.
Poza tym ten internet który masz też się dolicza.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Dołożyli mi aktywację i abonament bez rabatów za miesiąc i 10 dni , po tym okresie ma być 39,99 . Babka w salonie okłamała mnie , bo jak pytałem o inne koszty , to zapewniała , że nie ma , jest tylko te 4 dychy za miesiąc i nic więcej , a o tym pełnym abonamencie też nie wspominała . Czuje się oszukany ... boje się , że za każdą literkę tu postawioną zaraz przyślą mi fakturę .

Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Dzięki za info. Nie czuj się oszukany tylko czuj się obsłużony przez nie do końca kompetentną osobę. Ale moja mama miała podobną sytuację i teraz płaci 34,99 co miesiąc, więc.....pozdrawiam.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Po kolejnej reklamacji przyznali się do błędu i  po weryfikacji mojej umowy  odliczyli jeszcze  40 zł od faktury . Tak więc z 520 zł zrobiło się 151 zł . I jeszcze mam pytanko do znawców , bo mam wątpliwości co do mojej pierwszej faktury za internet . Mam Internet lte dla domu , zapłaciłem pierwszą fakturę jak za okrągły miesiąc tj 59,90 zł ., umowę zawarłem 24.10 , wczoraj zauważyłem , że zmienili daty okresu rozliczeniowego i ważność pakietu od 15-stego do 15-stego , skoro tak to czy nie powinienem pierwszej faktury zapłacić  tylko za dni od 24.10 do 15.11 ? Z obliczeń wynika , że byłoby to 46 zł , poprawcie mnie , jeśli coś źle liczę lub czegoś nie zrozumiałem .

Anonim

Nie dotyczy

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Poczekaj może na kolejną fakturę w której to wszystko zostanie "wyrównane". Jeśłi zapłaciłes więcej to i tak ta kwota zostanie na Twoim koncie abonenckim. Ale.......nie zaszkodzi też skontaktowac się z BOK i to wyjaśnić. Dzwoń za free z aplikacji Mój Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Zgłosiłem to , mam już wprawę ,  co na piśmie to na piśmie , wyjaśnianie na gębę może nie przynieść zamierzonego efektu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38330
  • 1384

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Nie. Powinieneś mieć za około półtora miesiąca. Wyrównanie co piszesz plus z góry na miesiąc do przodu.
W Orange nie ma okresu rozliczeniowego od 15 do 15, może chodziło o 14 ? (tak założę dalej)

W każdym bądź razie powinieneś zapłacić za 24.10 - 14.11 - proporcjonalnie
plus 15.11-14.12 - pełna oplata.

PS. Nie możesz przeanalizować pełnego pdf z fakturą? tam znajdziesz odpowiedzi 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 1
  • 0

Kosztowne zaufanie do Orange przy przenoszeniu numerów .

Mam jeszcze pytanko . Zauważyłem , że po odnowieniu pakietu w,, Internet lte dla domu ''nie ubywa danych od kilku dni , jest 150 GB i ani drgnie , natomiast zaczęło ubywać tylko  z Orange Free Net - wspólny pakiet GB na konto , przed zmianami ubyło tam 4 Gb przy jednoczesnym zużywaniu tych 150 GB  , wcześniej  tak nie było . O co kaman ? Cz zostało coś uruchomione  bez mojej wiedzy i czy może jeszcze będę obciążony dodatkowymi kosztami ?

  .... chyba ostatnio zamiast kliknąć dodaj konto , kliknąłem powiąż konto ,  czy to mogło spowodować zmiany ? Czy usunąć powiązanie ? Czy może to jest dla mnie korzystne ?