Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto główne i powiązane


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Konto główne i powiązane

Witam,

Jeżeli korzystam z usługi kont powiązanych, to jakie informacje o jednym z powiazanych kont dochodzą drogą sms na numer konta głównego? Informacja o aktywacji usług, dokonaniu opłaty za rachunek, aktywacji roamingu?
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto główne i powiązane

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli chodzi o samo powiązanie w wersji www starego mój Orange, to żadne. Jeśli powiązaniem dotyczy usług na tzw jednym koncie abonenckim, to zasada że jeśli sprawa dotyczy jednego numeru, to idzie sms na jeden numer, jeśli wspólna to na wszystkie.
Anonim

Nie dotyczy

Konto główne i powiązane


@lailelifynapisał(-a)
Witam,

Jeżeli korzystam z usługi kont powiązanych, to jakie informacje o jednym z powiazanych kont dochodzą drogą sms na numer konta głównego? Informacja o aktywacji usług, dokonaniu opłaty za rachunek, aktywacji roamingu?

@lailelify, informacje o wystawieniu faktury, zbliżającym się terminie zapłaty, dokonaniu zapłaty, dostaję na numer komórki podany w części ustawień, dotyczących zgód na koncie głównym. To samo dotyczy wszelkich ofert marketingowych, jeżeli zostały wyrażone jakiekolwiek zgody. Ja takich odmówiłem. W każdej chwili można je na koncie głównym modyfikować w ustawieniach. Zgłoszenia, reklamacje i realizacja przesyłek, podlegają numerowi podanemu w zgodach. Jeżeli taki numer nie został podany, to albo jest się pozbawionym informacji, albo wymagalność podania numeru jest niejako wymuszana do realizacji konkretnego działania. Natomiast wszelkie modyfikacje w usługach zarządzanych, jeżeli dotyczą konkretnego numeru, dochodzą na konkretnie zarządzany numer. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Konto główne i powiązane


@Anonimnapisał(-a)

 

 informacje o wystawieniu faktury, zbliżającym się terminie zapłaty, dokonaniu zapłaty, dostaję na numer komórki podany w części ustawień, dotyczących zgód na koncie głównym. 

To zapewne zależy od posiadanego planu taryfowego. Ja powyższe informacje dostaję na wszystkie numery z konta abonenckiego powiązane z LTE Wspólnym.