Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

Witam. Skończyła mi się 13.11.2020 umowa na Internet którą zerwałem(docelowo miałem mieć do grudnia)
, więc mam do zapłaty za okres 13.10.2020-13.11.2020 + kara . Zawsze płaciłem logując się do mój orange 
jednak gdy dziś to zrobiłem pojawiła się informacja.

"Konto Mój Orange jest nieaktywne ponieważ nie posiadasz w Orange żadnych usług."
Jak mam teraz dostać się do faktury ? Trochę to dziwne, że konto jest od razu dezaktywowane zamiast poczekać ,aż klient zapłaci ostatni raz....

Więc teraz pytanie, czy w takim przypadku info odnośnie płatności przychodzi na mejla ?
Bo jak na razie przyszło mi dzisiaj ,żebym ich sprzęt oddawał ..

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

@wowo213 zadzwon do BOK https://www.orange.pl/view/kontakt albo idz fo salonu Orange. Konsultant Ci wszystko sprawdzi i napewno udostepni fakture

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

@wowo213 zadzwon do BOK https://www.orange.pl/view/kontakt albo idz fo salonu Orange. Konsultant Ci wszystko sprawdzi i napewno udostepni fakture


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

Fakturę dostałem pocztą tradycyjną po wypowiedzeniu i zerwaniu wcześniej umowy.

W razie czego możesz zadzwonić na infolinię, powinni udzielić informacji o kwocie FV do zapłaty.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

Dzięki za info, mimo wszystko trochę to dziwne, że muszę się teraz uganiać za tym, a wystarczyło by, żeby poczekali te parę dni aż się ureguluje płatność online.


Pozdrawiam 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

@wowo213 mój Braciak był w identycznej sytuacji. Po zerwaniu umowy dokonał wpłaty, tyle ile się należało. Po trzech miesiącach przychodzi do niego faktura tradycyjną pocztą do zapłaty z wezwaniem komorniczym. Jak nie ureguluje, to już następne wezwanie idzie do komornika.

Okazało się że brakowało drobnej kwoty, a faktury odbierał tylko na koncie Mój Orange.

Po zakończeniu umowy konto Mój Orange jest zamykane że względu na brak usług.

 

Musisz najlepiej zadzwonić na infolinię i dogadać się co do opłaty za zakończenie umowy. Jeżeli wcześniej otrzymywałeś faktury na e-maila, to obecne też powinny przyjść, ale warto samemu przypilnować, żeby później nie być zaskoczonym wezwaniem komorniczym.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

"Jeżeli wcześniej otrzymywałeś faktury na e-maila"
właśnie nie otrzymywałem, bo miałem ustawione żeby na mój orange przychodziły i z apki na telefonie sobie szybko opłacałem. Gdybym wiedział wcześniej ,że robią takie akcje to zmieniłbym ustawienia żeby na mejla przyszła ....Porażka 1 słowem. Dobrze, że to ostatnie $$ jakie wydam. Za te same pieniądze mam  realne 
800 Mb/s a nie "do"80Mb/s z czego realnie 40Mb/s i😁


Jutro się tym zajmę, chodź nie wiem ,czy już faktura będzie, bo dotychczas na stronie pojawiały się one ok 18 dnia każdego miesiąca 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

@wowo213 dzwoń więc po 18-tym i dowiedz się dokładnie o opłatach. Informacje o fakturze powinny być dostępne również w salonie i tam można dostać wydruk. Teraz trzeba samemu dopilnować.

Ja zawsze ustawiam, aby przychodziło na e-maila.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec umowy +kara .Gdzie rachunek?

Nie w każdym salonie mają dostęp do podglądu faktur za nieaktywne konta. Najlepiej zadzwonić na infolinię.