Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod abonencki w apce Mòj Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Kod abonencki w apce Mòj Orange

Przeszedłem do Orange. Dostałem kartę SIM z kodem PUK. Niestety po wpisaniu ostatnich 6 cyfr nie działa kod abonenci niezbędny przy autoryzacji aplikacji Mòk Orange.
W czym tkwi problem?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki w apce Mòj Orange


reneyvan napisał(-a):
Przeszedłem do Orange. Dostałem kartę SIM z kodem PUK. Niestety po wpisaniu ostatnich 6 cyfr nie działa kod abonenci niezbędny przy autoryzacji aplikacji Mòk Orange.
W czym tkwi problem?

@reneyvan, jeżeli masz konto MO, to wejdź bezpośrednio z zakładki Mój Orange na forum > Informacje > Moje dane > Zabezpieczenia > Zmień numer PIN (aby zmienić numer PIN, kliknij w przycisk po prawej stronie i wypełnij formularz zgodnie z instrukcjami.)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32317
  • 36181
  • 1366

Kod abonencki w apce Mòj Orange

Obecnie dla numerów na kartę nie jest używany kod abonencki.

Jeśli to abonament, to może być inna kombinacja.

Sprawę najlepiej wyjaśnić na BOK http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Kod abonencki w apce Mòj Orange


reneyvan napisał(-a):
Przeszedłem do Orange. Dostałem kartę SIM z kodem PUK. Niestety po wpisaniu ostatnich 6 cyfr nie działa kod abonenci niezbędny przy autoryzacji aplikacji Mòk Orange.
W czym tkwi problem?

@reneyvan, jeżeli masz konto MO, to wejdź bezpośrednio z zakładki Mój Orange na forum > Informacje > Moje dane > Zabezpieczenia > Zmień numer PIN (aby zmienić numer PIN, kliknij w przycisk po prawej stronie i wypełnij formularz zgodnie z instrukcjami.)


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Kod abonencki w apce Mòj Orange

@reneyvan Czy Twój problem został rozwiązany i czy któraś z powyższych podpowiedzi okazały się pomocne? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej z nich jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy