Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy można przenieść numer


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Kiedy można przenieść numer

Rozważam orange love exstra 
internet światłowodowy od orange już mam na czasie nieokreślonym
Umowa na TV sat kończy mi się w grudniu tego roku 
Umowa abonamentu komórkowego w czerwcu 2025
Kiedy najwcześniej mogę podpisać orange love exstra jeśli chciałbym przenieść numer od innego operatora? 

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13565
  • 55460
  • 663

Kiedy można przenieść numer

@_Artek_ według mnie pakiet możesz spiąć w każdej chwili...

Warunkiem jest czas trwania umowy u innego operatora na numer komórkowy i czas, kiedy będziesz mógł zakończyć z nimi umowę i od nich przenieść numer do Orange. Tu może być różnie. Zależy jaki masz czas wypowiedzenia i okres bilingowania (data wystawienia faktury).

W Orange musisz się jeszcze troszkę potargować o migrację z SAT-ki (bo rozumiem, że masz od Orange) do IPTV. Musi być ogarnięty handlowiec, ale wykonalne 🙂

Jeśli nie od Orange, to i tak musisz dotrwać do końca umowy, a IPTV zamawiać niezależnie w pakiecie.

Porada: zweryfikuj DO u tego innego operatora. To ważne, bo niektórzy nie mają 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Kiedy można przenieść numer

Sat mam od c+ i problem jest taki że TV kończy mi się 6 miesięcy wcześniej niż umowa na telefon u innego operatora a nie wiem czy można wziąć orange love mini internet+TV a po 6 miesiącach rozszerzyć do Love exstra przenosząc numer komórkowy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13565
  • 55460
  • 663

Kiedy można przenieść numer

@_Artek_ Myślę, że tak będzie najlepiej spróbować, żeby nie przedłużać C+

SAT masz przez Orange, czy bezpośrednio?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Kiedy można przenieść numer

Sat mam bezpośrednio od c+ pytanie czy rozszerzając po pół roku orange love mini do orange love exstra dostanę za free ten wyższy pakiet TV?  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13565
  • 55460
  • 663

Kiedy można przenieść numer

@_Artek_ Według mnie nie, bo to nie nowa usługa, a migracja, czyli free pół roku odpada 🙂

Swoją drogą...wiadomo co będzie za pól roku? jakie promocje się pojawią?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Kiedy można przenieść numer

6 miesięcy to w ofertach sporo czasu ale chyba mam już trochę dość tv sat i obawiam się że orange nadal będzie jedyną sensowną opcją pod moim adresem jeśli chodzi o światłowód. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13565
  • 55460
  • 663

Kiedy można przenieść numer

@_Artek_ Zweryfikuj ofertę przez stronę i domawiaj zdalnie. Salony (z tego co wiem) nie mają promocji na dokładane usługi do istniejącego FTTH