Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy dostanę tv

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Brak Telewizora 4 miesiac

Cztery miesiące?! Podziwiam Twoją cierpliwość. Na Twoim miejscu poszedłbym do rzecznika praw konsumenta - albo od razu poszedł do prawnika, żeby napisał ładne pismo z wezwaniem do wywiązania się z umowy i konsekwencjami niewywiązania się.

Anonim

Nie dotyczy

Brak Telewizora 4 miesiac

@niesamowicieZrób tak jak napisał @Janhalb nie ma co pisać kolejnych reklamacji i dreptanie do salonu tym bardziej pisać pisma do rzecznika Orange on tak samo działa jak dział reklamacji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy dostanę tv

No też nad tym myślałam szybciej ale zapewnienia że już się wszytko wyjaśni itp takie bajeczki. Poprostu tak zrobię bo to już kpiny

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@niesamowicieZabierz wszystkie odpowiedzi od Orange i idź do rzecznika praw konsumenckich a on wystosuje odpowiednie pisemko. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy dostanę tv

@niesamowicienapisał(-a)

No też nad tym myślałam szybciej ale zapewnienia że już się wszytko wyjaśni itp takie bajeczki. Poprostu tak zrobię bo to już kpiny

Mam pytanie - czy Ty @niesamowicie pisałaś pod nickiem @martyna1108 ? bo już całkiem się pogubiłam - przedtem miałaś buzię ładnej dziewczynki, a teraz jesteś jakimś chłopcem z wąsem 😉

Wracając do tematu - @martyna pisała że nie płaci abonamentu za telewizor, a Ty piszesz że płacisz a telewizora brak. W głowie mej nie mieści się taki fakt.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy dostanę tv

@wscieklaewkaTo są dwie inne osoby ale @niesamowicie spłaca raty i nie otrzymała TV od 4 miesięcyEmotikon: Smutny


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy dostanę tv

Jestem inna osoba.. wczoraj o godz 9 zadzwoniła Pani z reklamacji że moja reklamacja została pozytywnie rozpatrzona i raty za sprzęt będą jako nadpłata uznane ale mnie to nie urządza bo telewizora już bym nie mogła dobrać tak więc mam wszystko anulowane i abonament z telefonu i Internetu miałam widzę że do wczoraj a dekoder oddałam... I niewiem czy teraz wogole iść przedłużyć w Orange to skoro tyle czekałam... tylko znowu niewiem czy mi czegoś nie nalicza ekstra jak nie przedłuże u nich tego 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy dostanę tv

Nogi znowu pewnie jak wezmę telewizję będę musiała za każdą rzecz aktywacje płacić heh no niewiem co zrobic


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy dostanę tv


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkaTo są dwie inne osoby ale @niesamowicie spłaca raty i nie otrzymała TV od 4 miesięcyEmotikon: Smutny


Zrozumiałam @Anonim aczkolwiek gdyby to na mnie trafiło to nie wiem cobym w tym temacie zrobiła, bo jak można tyle miesięcy płacić za coś czego nie mam - ciężka sprawa...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kiedy dostanę tv

A co z odsetkami za zwłokę które Ci się należą @niesamowicie ?