Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 612
  • 2031
  • 3

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

https://gsmonline.pl/artykuly/sms-y-przez-wi-fi-w-orange-flex-i-nju-z-subskrypcja

Pytam kiedy w abonamencie i Love ? bo na to czekam właśnie 🙂

Pozdrawiam 🙂

 

 

 

 

_________________________

*Post wydzieliłem z tematu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2596
  • 10726
  • 95

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

@ryba168jeśli chodzi o POCO X6 PRO 5G nie ma tego modelu na najnowszej  liście telefonów wspierających funkcjonalności sieciowe z 31 lipca 2024 roku (WIFI Calling, VoLTE, VoLTE roaming, ViLTE, SMSoIP. Są starsze modele POCO X4 Pro 5G, POCO X4 GT POCO X3 Pro. W załączniku listę telefonów wspierających funkcjonalności sieciowe. Jeśli chodzi o starsze modele to posiadają tą funkcje SMSoIP czyli wysyłanie SMS-ów poprzez Wifi Calling. Widzę @ryba168 że dodałeś taki pomysł na forum NO o dodanie tej funkcji dla tego modelu w tym linku https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/POCO-6X-PRO-5G-dodanie-funkcji-sms-po-WiFi-Calling/idi-p/3844...  Trzeba czekać może pojawi się ta funkcja w tym modelu przy najbliższej aktualizacji oprogramowania 🙂 @ryba168 co jakiś czas sprawdzaj w smartfonie czy nie jest dostępne nowsze oprogramowanie 

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1936
  • 9436
  • 78

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

@ryba168 Potwierdzam, że w nju subskrypcja ruszyły na iPhonie bez ingerencji ze strony użytkownika.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5843
  • 23796
  • 201

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

Na razie we Flex nie widzę żeby działało: VoWiFi działa, SMSy nie. Może kwestia modelu telefonu, ale we wpisie nic nie było o ograniczeniach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19218
  • 55547
  • 751

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

Korzystam tak mało z SMS-ów, że nawet nie zwracam uwagi. Podejrzewam, że jak przechodzę między sieciami WiFi i złapie mi GSM-a, to SMS-y docierają, pewnie z opóźnieniem, ale są. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5843
  • 23796
  • 201

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?


@ryba168napisał(-a)

https://gsmonline.pl/artykuly/sms-y-przez-wi-fi-w-orange-flex-i-nju-z-subskrypcja

Pytam kiedy w abonamencie i Love ? bo na to czekam właśnie 🙂

Pozdrawiam 🙂

 

 

 

 

_________________________

*Post wydzieliłem z tematu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.


W Love, na iPhone SMS w tym trybie działają.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 30
  • 0

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

Ale Twój telefon (zakładam, że Androidowy) wspiera SMSoverIP ??


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2596
  • 10726
  • 95

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

Cześć @ryba168 

Niestety takich informacji jako użytkownicy nie posiadamy. Najlepiej to śledzić blog Orange. Jak się pojawi taka funkcja w abonamencie i Orange Love to na pewno pojawi się taka informacji na stronie blogu w tym linku https://biuroprasowe.orange.pl/

Trzeba śledzić blog kto wie może ta funkcja kiedyś się pojawi w tych opcjach

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5843
  • 23796
  • 201

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

@Pablo5 

Mylisz się zakładając że rzeczone informacje jeszcze się nie pojawiły. Oczywiście że się pojawiły. Powinno działać. U mnie działa, tak jak napisałem. A u ciebie działa? OP czyli @ryba168 nigdy nie jest zbyt wylewny, ale zakładam że mu nie działa mimo że spodziewa się że powinno działać. Niestety nic nie napisał o swoim sprzęcie, a nie chce mi się kopać w historii forum żeby zgadnąć to na podstawie jego starych postów. Może pomożesz @Pablo5 ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 612
  • 2031
  • 3

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

Mam POCO X6 PRO 5G 12/512

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2596
  • 10726
  • 95

Kiedy będą w abonamencie i Orange Love SMS-y przez Wi-Fi?

@ryba168jeśli chodzi o POCO X6 PRO 5G nie ma tego modelu na najnowszej  liście telefonów wspierających funkcjonalności sieciowe z 31 lipca 2024 roku (WIFI Calling, VoLTE, VoLTE roaming, ViLTE, SMSoIP. Są starsze modele POCO X4 Pro 5G, POCO X4 GT POCO X3 Pro. W załączniku listę telefonów wspierających funkcjonalności sieciowe. Jeśli chodzi o starsze modele to posiadają tą funkcje SMSoIP czyli wysyłanie SMS-ów poprzez Wifi Calling. Widzę @ryba168 że dodałeś taki pomysł na forum NO o dodanie tej funkcji dla tego modelu w tym linku https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/POCO-6X-PRO-5G-dodanie-funkcji-sms-po-WiFi-Calling/idi-p/3844...  Trzeba czekać może pojawi się ta funkcja w tym modelu przy najbliższej aktualizacji oprogramowania 🙂 @ryba168 co jakiś czas sprawdzaj w smartfonie czy nie jest dostępne nowsze oprogramowanie 

Pozdrawiam 🙂