Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa...

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa...

Witam,

Przejrzałem sporo tematów na temat SIM z możliwością wyłączenia blokady pin. 

Byłem w 4 salonach orange i w żadnym nie wiedzieli że coś takiego istnieje. 

Dzwonilem na infolinie i dopiero 5 osoba do ktorej mnie przelaczono potwierdzila ze takie istnieja i powinny byc dostepne w salonach orange. 

Na czacie orange powiedziano mi ze takie karty nie istnieje i po 10 min mojego upierania sie Pani postnowila podac mi maila do salonu w ktorym juz bylem i oczywiscie ich nie bylo, zebym napisal i zapytal.

 

Skąd, gdzie, jak ? dostać tą nieszczęsną kartę... Potrzebuję internet w urządzeniu które często się włącza i wyłącza i ciągle pyta o pin.

Chodzi o Bydgoszcz jeżeli to komuś pomoże...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

W salonie poproś o kartę 3W1 (trzy w jednym, czyli w rozmiarze nano z ramkami). Wszystkie te karty nie mają blokady PIN lub mają możliwość jej zdjęcia. Koszt takiej wymiany to 25zł.

Możesz też samodzielnie wymienić na taką kartę tym sposobem: http://www.orange.pl/kid,4004241524,id,4004241449,title,Jak-wymienic-karte-SIM,helparticle.html Te karty również mają taką samą możliwość.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

@Blue, być może gdzieś leży problem w tego typu, bądź podobnych ustawieniach?

Pokaż szczegóły
Screenshot_20171128-130237.jpgScreenshot_20171128-125931.jpgScreenshot_20171128-130245.jpg

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

@BlueA czym się taka karta różni od zwykłej karty SIM?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

W salonie poproś o kartę 3W1 (trzy w jednym, czyli w rozmiarze nano z ramkami). Wszystkie te karty nie mają blokady PIN lub mają możliwość jej zdjęcia. Koszt takiej wymiany to 25zł.

Możesz też samodzielnie wymienić na taką kartę tym sposobem: http://www.orange.pl/kid,4004241524,id,4004241449,title,Jak-wymienic-karte-SIM,helparticle.html Te karty również mają taką samą możliwość.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

Taka nakładka na kartę sim służy do zdejmowania SIM-Locka (Oszukuje telefon przez co działa na karcie innej sieci komórkowej).We wszystkich nowych kartach sim od Orange i Nju mobile można wyłączyć kod pin w ustawieniach telefonu.

 

Ewentualnie jeśli nie masz nowej karty Sim i nie chcesz udać się do salonu możesz w ustawieniach routera zapisać opcję aby nie pytał cię o kod pin.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako najlepszą.Pozdrawiam.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Karta SIM z możliwością wyłączenia blokady SIM - skąd dostać bo pracownicy nie wiedzą o czym mowa..

@Blue czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy