Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kara umowna z nc +


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Kara umowna z nc +

Sytuacja wygląda w ten sposób że zadzwonił do mnie przedstawiciel nc+ i zaoferował zwiększenie kanałów w pakiecie telewizji Orange. Kurier dostarczył umowę, którą podpisałem i w terminie 14 dni napisałem oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Dlatego jestem, w szoku, że nałożono na mnie karę w wysokosći 800zł. Proszę o pomoc w tej sprawie bo czuje się oszukany zgodnie z prawem konsumenta mam 14 dni na odstąienie od każdej umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny 😞

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kara umowna z nc +

W kwestii formalnej nie od każdej umowy można odstąpić:
1) tylko jeśli brałeś umowę jako konsument i nie prowadzisz działalności gospodarczej
2) inne warunki w przepisach
Mam nadzieję, że jednak to sprawdziłeś.

Niestety na forum nie zweryfikujemy tego. Sugerowałbym złożenie reklamacji. Z tym, że sprawdź od kogo masz fakturę z karą i jaka to była oferta. Jeśli wystawcą faktury jest Orange, to złóż reklamację np. przez mój Orange/infolinie. Jeśli wystawcą faktury jest nc+/ITI Neovision, to skontaktuj się z nc+.

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Kara umowna z nc +

Nie prowadzę działalności gospodarczej a umowe zawierałem jako konsument. Fakture wystawiło mi Orange. Dzwoniłem do nc+ poinformowali mnie telefonicznie że nie mają ządnej umowy zawartej ze mną po moim nr PESEL. Stwierdzili skoro Orange wystawiło fakture do trzeba z nimi się kontaktwać. Napisałem do nich reklamacje wczoraj bo nie mogłem dodzwonić się na infolinie. Zdziwiło mnie też że konsultant z nc+ przekazał mi że oni nie współpracują z Orange i zdziwił się dlaczego Orange wystawiło mi taką opłatę. Zamierzam nie płacić tej faktury bo wg mnie jest to bezprawne wyłudzenie opłaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kara umowna z nc +

Ofertę można zakupić na dwa sposoby: bezpośrednio w nc+ i jako pakiet dodatkowy do tv w Orange. Jeśli fv jest od Orange, to pracownicy nc+ nie widzą Cię w systemie. Złóż wtedy reklamację np. przez Mój Orange lub infolinię Orange.

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Kara umowna z nc +

Tak zrobiłem dobrze   że posiadam potwierdzenie wysłania oświadczenia z nr wysyłki. Czekam na odpowiedź z Orange