Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 2
  • 0

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

Same problemy z internetem i chciałby zrezygnować a umowa kończy się w pażdzierniku

 

 

 

________________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

@Robert38W aplikacji  Mój Orange jest możliwość obliczenia kwoty za zerwanie umowy. Strona uwzględnia okres wypowiedzenia, czyli kiedy może ono być wykonane.

Wybierasz zakładkę Pokaż umowę i klikasz Oblicz kwotę za zerwanie umowy i już

Jako jednak stary praktyk zawsze nakłaniam do weryfikacji działania usługi, aby sie nie okazało, że coś można było zrobić aby było lepiej, a się nie zrobiło...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

Będziesz musiał zwrócić przyznane ulgi pomniejszone za czas użytkowania internetu, czyli od dnia zerwania umowy do dnia końca umowy. Na infolinii albo czacie wyliczą Ci bez problemu ile to będzie Ciebie kosztowało.

Ewentualnie dogadać się, jeśli problemy są z winy Orange, by pójść na ulgę i zrobić to bezkosztowo.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

@Robert38W aplikacji  Mój Orange jest możliwość obliczenia kwoty za zerwanie umowy. Strona uwzględnia okres wypowiedzenia, czyli kiedy może ono być wykonane.

Wybierasz zakładkę Pokaż umowę i klikasz Oblicz kwotę za zerwanie umowy i już

Jako jednak stary praktyk zawsze nakłaniam do weryfikacji działania usługi, aby sie nie okazało, że coś można było zrobić aby było lepiej, a się nie zrobiło...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

@Robert38  wejdź na swoje konto w Mój Orange i tam w sekcji "Umowy i urządzenia" jest przycisk "Pokaż karę za rozwiązanie umowy" kliknij i zobaczysz, ewentualnie jak nie masz aktywnego konta to czat lub rozmowa z konsultantem.

Edit.

@agat13 uprzedziłeś mnie😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Jakie koszta poniosę jak zrezygnuję z internetu ponieważ mam same kłopoty

@slav72Życie...

@Robert38Opisz problemy, powiedz co to za usługa i zrób screena z menu modemu pokazującego parametry liniowe DSL (jeśli to stare miedziane łącze).Odbierasz na kompie po kablu czy wifi? Popatrzymy, pogdybamy, może pomożemy