Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?

Jestem w Orange od 10 lat, może 11, a więc umowa była przedłużana już dwu- albo trzykrotnie. Mam w tej chwili abonament wyjściowy 55 złotych (z Orange Open zmniejszony do 35) i dołożonego jesienią 2014 Samsunga Galaxy S3 Neo.

Oferta "dla randomowego przedłużyciela umowy" na orange.pl jest po prostu straszna, nawet pomimo tych świątecznych promocji. Rata za Galaxy S7 140 złotych? Nie licząc samego abonamentu? Kpina.

 

Przy takim stażu interesuje mnie już wyłącznie dobry sprzęt (na poziomie S6-S7 właśnie) w dobrych pieniądzach za sam aparat i przy niezmienionym abonamencie (30-50 złotych). W przeciwnym razie wymówię umowę.

 

Istnieje szansa, że dojdę z konsultantem do takiego wyśrubowanego pułapu w negocjacjach, czy mogę już składać wymówienie?

Jak mogę w ogóle "wywołać" telefon konsultanta? A może mogę dobrać się do tego, co Orange ma mi MAKSYMALNIE do zaoferowania, z poziomu mojego konta na orange.pl?

 

Z góry dzięki za pomoc.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?

Nie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?

Poluj na promocje. Ale to trzeba cierpliwości. Duże obniżki na ten telefon były na przełomie listopada/grudnia.
Tylko dużej zniżki póki nie przecenią się modele z 2016 roku nie ma co liczyć. Chyba, że oczekiwałbyś wersji 2017 to cenowo nie będzie dobrze.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?

Tyle że mnie nie chodzi o cenę "wyjściową" danego modelu, tylko o wartość abonamentu i cenę telefonu, które utarguję z konsultantem, gdy zadzwoni w sprawie przedłużenia umowy. O tę gierkę, którą się z konsultantami prowadzi, tak że pod koniec rozmowy oferują warunki o połowę (czy więcej) lepsze, niż na jej początku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wycisnąć najlepszą ofertę?

Teraz już rabatów na abonament nie ma. Tym bardziej nie łączą się z nowymi promocjami na Orange Open (o ile nie wyrazisz niezgody na zmianę na nowe).
Lepiej opłaca się wziąć coś tańszego i poszukać rabatu na sprzęt.