Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 20
  • 1

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?

Chciałbym przedłużyć umowę w pakiecie abonamentowym Orange Love, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego konfiguratora ani formularza przez który mógłbym to zrobić (chciałbym przy okazji zakończenia umowy coś zmienić w tym pakiecie). Na stronie z ofertami pod nagłówkiem "Jak zamówić" znajduje się informacja: "Zamów online lub porozmawiaj z konsultantem." Sęk w tym, że wszędzie jest tylko przycisk "Zamów rozmowę", a ja nie chcę zamawiać rozmowy, tylko nowy abonament.

W którym miejscu mam tego szukać? Bo jedyne co do tej pory udało mi się znaleźć, to formularz do nowej usługi, a mi chodzi o zmianę/przedłużenie obecnej. Nie mam czasu na rozmowy z konsultantami - tym bardziej, że mają ograniczone godziny pracy, które niestety mi w żaden sposób nie odpowiadają, a poza tym wolę sobie samemu wszystko na spokojnie przeczytać, zamiast wisieć na słuchawce.

Z góry dziękuję za pomoc.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?

Nie ma opcji by przedłużyć Love samodzielnie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?

@pafflick umowe Orange Love mozesz przedluzyc TYLKO i wylacznie przez konsultanta. Nie ma mozliwosci samemu poskladac sobie oferte. Musisz jakos znalezc chwile i powisiec na telefonie👍


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 20
  • 1

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?

No to nie wiem czemu wyświetla się na dole strony takie coś - a najlepsze jest to, że po wypełnieniu tego formularza który jest dostępny, wpisaniu danych, wybraniu pakietu itp. wyświetla się przycisk "Zamów rozmowę", co jest totalnie bez sensu, bo wypełniam to wszystko po to, by zamówić usługę, a nie rozmowę, podczas której i tak wszystko trzeba będzie od nowa podawać. Absurd.


Adnotacja 2020-06-06 234538.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Jak przedłużyć umowę abonamentu Orange Love przez Internet?

Moze wypelniajac formularz podajesz niejako propozycje z Twojej strony ktora i tak musi zweryfilowac i zatwierdzic (lub nie) konsultant