Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak odebrać rabat w Mój Orange? Od kiedy i jak brzmi klauzura inflacyjna?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Jak odebrać rabat w Mój Orange? Od kiedy i jak brzmi klauzura inflacyjna?

@ketrasaArtur  Możesz mi powiedzieć jak to wygląda? Będzie tam osobna zakładka w stylu "rabaty" i muszę to klikać? Do apki wchodzę co środę z wiadomych przyczyn i dla mnie to bez różnicy. A co do "klauzuli inflacyjnej" to kiedy została wprowadzona i jak brzmi? Ktoś już "poczuł" jej działanie na własnej skórze?

 

 

 

 

_________________________

*Post wydzieliłem z tematu "Środy z Mój Orange" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jak odebrać rabat w Mój Orange? Od kiedy i jak brzmi klauzura inflacyjna?

@Leptuss u mnie wygląda to tak:

IMG_20230324_205831.jpg

 

Obecnie wystarczy, że w cyklu rozliczeniowym wejdziesz do apki, zniżka jest naliczana z automatu. Po rozwinięciu zakładki masz informację o przyznaniu zniżki na dany okres.

 

Co do klauzuli inflacyjnej nie zamierzam sprawdzać, dlatego rezygnuję obecnie z abonamentu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jak odebrać rabat w Mój Orange? Od kiedy i jak brzmi klauzura inflacyjna?

@Leptuss u mnie wygląda to tak:

IMG_20230324_205831.jpg

 

Obecnie wystarczy, że w cyklu rozliczeniowym wejdziesz do apki, zniżka jest naliczana z automatu. Po rozwinięciu zakładki masz informację o przyznaniu zniżki na dany okres.

 

Co do klauzuli inflacyjnej nie zamierzam sprawdzać, dlatego rezygnuję obecnie z abonamentu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Środy z Mój Orange

Jak zerknąłem do apki to mam dokładnie to samo, nawet żółta reklama z rabatem ta sama. Tylko brak u góry zakładki "TWÓJ RABAT". Więc wszystko jasne.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Jak odebrać rabat w Mój Orange? Od kiedy i jak brzmi klauzura inflacyjna?

@Leptussa poprzez stronę orange.pl po zalogowaniu się na konto Mój Orange też bedzie widoczna na koncie w Podsumowaniu  informacja następującej treści Rabat za e-fakturę jest Twój! Następna faktura będzie niższa. Przesyłam linka https://www.orange.pl/omnibook/rabat-za-e-fakture-odbierany-w-moj-orange#