Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming w USA


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Roaming w USA

Pozdrawiam wszystkich użytkowników. Mam pytanie dotyczące roamingu w USA. Od jakiegoś czasu przebywam w Stanach i nigdy nie miałem problemów z roamingiem. Zmieniło się to w lutym bieżącego roku. Telefon (Samsung A145G) nie loguje do sieci. Tylko połączenia awaryjne. Jako ciekawostkę dodam że w Kanadzie nie mam żadnych problemów. Myślę, że jest to spowodowane wyłączeniem nadajników 3G. Konsultant nie był w stanie mi odpowiedzieć. Czy wiecie gdzie mogę znaleźć informacje czy Orange podpisze nowe umowy roamingowe z operatorami w USA i kiedy to się stanie? Dzięki.

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Roaming w USA

@I95  jest BLOG Orange i dopytaj tam > Biuro Prasowe Orange Polska 😉

My wiemy tyle ile ty 😉

Tu użytkownicy usług Orange piszą, nie pracownicy bok Orange 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9855
  • 85

Roaming w USA

@I95dokładnie tak jak pisze @IreneuszCD wiemy tyle co Ty. Skontaktuj się z Biurem Prasowym Orange Polska 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Roaming w USA

Dzięki za odpowiedź. Napiszę do nich. Odezwałem się tutaj bo myślałem że może ktoś w Stanach już przez to przechodził i podzieli się doświadczeniami. Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Roaming w USA

@I95 obecnie w roamingu w USA distępna jest sieć AT&T z usługą VoLTE. Jeżeli jesteś w zasięgu tej sieci, to możesz korzystać. Zakładam, że masz uruchomione w swoim telefonie logowanie do LTE.

Jeszcze zastanawia mnie, czy nie masz problemu z kartą SIM. Może nie obsługuje LTE lub straciła ważność. Informacje o swojej karcie SIM oraz obsługi LTE uzyskasz na infolinii, czacie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Roaming w USA

W zasięgu AT&T niby jestem. Przed wyłączeniem 3G właśnie z siecią tego operatora się łączyłem. Co do karty to chyba jest ok, żona też ma Orange i w tym samym czasie straciła zasięg. No i jak już wspomniałem w Kanadzie nie mam żadnych problemów. LTE włączone, próbowałem w różnych aparatach telefonicznych. Niedługo będę w Polsce to kupię tel w Orange. Mam nadzieję że będziemy mogli się łączyć przez WiFi. Nie jest to rozwiązanie idealne ale zawsze coś.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Roaming w USA

@I95 może problemem jest pasmo LTE, skoro w Kanadzie działa, USA to trudny temat i trzeba by iPhone mieć czy Samsunga z serii Galaxy S22 😉

Częstotliwości GSM w USA - Forum - TELEPOLIS.PL