Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ja w sprawie wysokich rachunkow


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Ja w sprawie wysokich rachunkow

Pierwsza faktura mogła być za dwa miesiące niecałe bo zwykle jest okres dłuższy niż jeden miesiąc. Plus do tego aktywacja.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 15
  • 0

Ja w sprawie wysokich rachunkow

Usługę orange Love za 149.99 zl

+2 abonamenty 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ja w sprawie wysokich rachunkow

@Kamcio9893 nie wiem, jak teraz sytuacja wygląda, ale cztery lata temu miałem problem z dużymi rachunkami. Na szczęście udało się w miarę uregulować należności, ale w tamtym czasie miałem możliwość rozwożenia wysokich rachunków na mniejsze i z dłuższym okresem. W losowych sytuacjach, sprawa zawsze może być indywidualnie rozpatrzona, ale trzeba się skontaktować z Orange i dogadać. Jeżeli się da, ale to nie będzie łatwe i nie wiem jak w tej chwili podejdą do Twojej sprawy.

Zerwanie umowy nie wchodzi w grę, bo przy wysokich rachunkach i jeszcze długim okresie trwania umowy, kara może być spora.

Trzeba próbować jakoś polubownie załatwić sprawę, ale najlepiej dzwonić dopiero w dni robocze na infolinię BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 15
  • 0

Ja w sprawie wysokich rachunkow

Wie Pan co ja mam depresję i nie mam siły po prostu na to


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 15
  • 0

Ja w sprawie wysokich rachunkow

😞


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ja w sprawie wysokich rachunkow

@Kamcio9893 piszmy na Ty, będzie wygodniej. Nie mam innego rozwiązania. Żeby to było jeszcze 14 dni od podpisania umowy i nie w salonie, to jeszcze dało by się coś wykombinować. Teraz to już duży kłopot, szczególnie na początku umowy.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 15
  • 0

Ja w sprawie wysokich rachunkow

Możesz zadzwonić do mnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ja w sprawie wysokich rachunkow

@Kamcio9893 jeszcze się dopytam, bo coś mi nie pasuje w wysokości rachunku.

Usługa Orange Lowe za 149,99 + dwa abonamenty, zasłużmy, że niech będą największe, po 75 PLN, to daje 299,99. Jeżeli dodatkowe abonamenty były teraz podpisywane, to nawet niech będzie opłata aktywacyjna 49,99 za numer, to jest już 399,97 + za dwa numery niepełny okres , nawet niech będzie też 75 PLN za numer, to wychodzi mi 549,97 PLN. Czy są jeszcze jakieś raty za sprzęt?

Ceny wziąłem zaranie przybliżone, więc ja popełniłem pomyłkę, to proszę o wyrozumiałość Emotikon: Mrugający.

Chyba że kolejno opiszesz, kiedy jaka umowa była podpisywana z jakim abonamentem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ja w sprawie wysokich rachunkow

@Kamcio9893 trzymam kciuki za pozytywne załatwienie Twojej sprawy wysokiego rachunku i dogadanie się z Orange w sprawie jego uregulowania.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ja w sprawie wysokich rachunkow


@Kamcio9893napisał(-a)

I 2 telefony 


Jakie telefony wziąłeś na raty? ( są różne modele i ceny telefonów )