Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w "Smart Plan LTE"

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet w "Smart Plan LTE"

Witam, 

Od niedawna posiadam "Smart Plan LTE tylko SIM" i w ramach abonamentu płacę 99gr/dzień jeśli użyję telefonu. Jako że nigdy nie korzystałem z Internetu mobilnego ani tymbardziej LTE, zastanawiam się jakie mam możliwości co do korzystania z Internetu? 

Jako że nie za bardzo pojmuję cenniki, mam pytania:

- Ile transferu miesięcznie mam do wykorzystania w ramach mojego abonamentu? Nie wiem czy dobrze czytam cenniki ale to będzie 300MB/m-c?

- Czy w moim abonamencie mogę sobie kupić jakiś pakiet na LTE? Znalazłem informację, że jest coś takiego jak LTE(bez limitu transferu?) 5Mb/s, 10zł/m-c. Czy mogę coś takiego kupić w moim planie? Dobrze by było być cały czas online. 

- Co się stanie gdy kupię sobie jakiś pakiet na LTE i korzystająć z internetu/ aplikacji w tle, stracę zasięg LTE. Internet przestanie działać?/telefon przełączy się na inny tryb tranmisji i za niego orange będzie mi naliczać kolejne opłaty? 

 

Co więcej do tematu, uruchomiłem w telefonie 3/4G żeby potestować LTE- działa fajnie, dosyć szybko licznik nabił 120MB pobranych danych, a moje konto na orange.pl nie pokazuje żadnych informacji o limitach, czy ich wykorzystaniu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet w "Smart Plan LTE"

Masz 300 mega za free.
Potem zależy czy masz włączoną usługę "nie chcę schodków" czy nie.
Jeśli tak, to masz lejek nic więcej nie płacisz, ale wolno działa.
Jeśli nie masz, to masz tzw "schodki".
Potem 700 mega za 10zł, potem jeszcze kolejne 700 mega za kolejne 10zł. Włącza się to z automatu.
Potem masz "nielimitowane" LTE do 100GB z hamulcem 1Mb/s.

Dokupowanie pakietu średnio się opłaca, lepiej opłaca dokupienie na stałe oferty internetu mobilnego tylko sim. Pakiet danych jest na wspólny rachunek, więc np. jak masz tylko tą jedną komórkę i dokupisz sobie taką usługę, to masz 5GB za 10zł.
Wtedy jak na komórce włączysz nie chce schodków, nie masz doliczanych tych pakietów po 10zł, a masz po wykorzystaniu 300 mega, od razu 5GB.
Zależy czy chcesz na stałe czy jednorazowo/zmiennie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet w "Smart Plan LTE"

Masz 300 mega za free.
Potem zależy czy masz włączoną usługę "nie chcę schodków" czy nie.
Jeśli tak, to masz lejek nic więcej nie płacisz, ale wolno działa.
Jeśli nie masz, to masz tzw "schodki".
Potem 700 mega za 10zł, potem jeszcze kolejne 700 mega za kolejne 10zł. Włącza się to z automatu.
Potem masz "nielimitowane" LTE do 100GB z hamulcem 1Mb/s.

Dokupowanie pakietu średnio się opłaca, lepiej opłaca dokupienie na stałe oferty internetu mobilnego tylko sim. Pakiet danych jest na wspólny rachunek, więc np. jak masz tylko tą jedną komórkę i dokupisz sobie taką usługę, to masz 5GB za 10zł.
Wtedy jak na komórce włączysz nie chce schodków, nie masz doliczanych tych pakietów po 10zł, a masz po wykorzystaniu 300 mega, od razu 5GB.
Zależy czy chcesz na stałe czy jednorazowo/zmiennie.