Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet domowy LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Internet domowy LTE

Temat przeniesiony z Inna oferta do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Mam ogromny problem z internetem od dłuższego czasu. Mimo, że BTS mam w linii prostej ok 300 m, anteny na wysokości okien bez żadnych przeszkód terenowych, a obciążenie takie, że mam transfer w porywach 3Mbit/s. Przed północą nie da się korzystać ze skypa, nie mówiąc o oglądaniu filmów na youtube. Czy to jest podstawa do rozwiązania umowy z Orange? Ten internet mam w pakiecie Orange love. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy LTE

Doskonale cię rozumie @Bratek, nie bronię Operatora, ale LTE masz, nikt nie gwarantuje po LTE max prędkości, drążąc temat, najpierw sprawdza się na prepaid w danej lokalizacji LTE, potem dopiero podpisuje umowę, zgłoszenie możesz zrobić u Operatora, może coś usprawnią na BTS.

Sumowanie tych 2 pasm (Agregacja) 2100MHz i 2600MHz trochę by przyspieszyło ci net po LTE, ale modem musi to obsługiwać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy LTE

Niestety na tej podstawie nie można rozwiązać umowy, nie piszesz jaki masz router czy potocznie modem LTE, ale są z agregacją pasm, można wtedy wybrać najmniej obciążoną częstotliwość LTE.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Internet domowy LTE

LTE jest na 2600, zmieniając na WCDMA działa podobnie czyli trochę lepiej niż wcale. Router ZTE MF283+ 

Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy LTE

LTE masz tylko na tym zakresie ze stacji BTS?

Jeśli tylko jeden zakres to widać mocno obciążony, niestety to nie podstawa do rozwiązania umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Internet domowy LTE

Brak usługi za którą się płaci nie jest podstawą do reklamacji???


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Internet domowy LTE

800 MHz - 0,3 Mbit/s

2100 MHz - 1,7 Mbit/s

tak średnio

"Najlepiej " wypada 2600 MHz - ok 3 MBit/s

Anonim

Nie dotyczy

Internet domowy LTE

Doskonale cię rozumie @Bratek, nie bronię Operatora, ale LTE masz, nikt nie gwarantuje po LTE max prędkości, drążąc temat, najpierw sprawdza się na prepaid w danej lokalizacji LTE, potem dopiero podpisuje umowę, zgłoszenie możesz zrobić u Operatora, może coś usprawnią na BTS.

Sumowanie tych 2 pasm (Agregacja) 2100MHz i 2600MHz trochę by przyspieszyło ci net po LTE, ale modem musi to obsługiwać.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Internet domowy LTE

@Bratek, udało się sprawę rozwiązać? Próbowałeś zgłosić ten problem Doradcy? Któraś z powyższych odpowiedzi rozwiewa temat i oznaczamy jako rozwiązanie?