Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Mobilny zamiast Neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet Mobilny zamiast Neostrady

Witam. W pod koniec maja bieżącego roku podpisywałem umowę w ofercie "Oragne Love" telefon i neostradę do 80 mb/s wiadomo neostrada bez limitu. Zamiast tego otrzymałem internet mobilny i zapewniano mnie, że będzie bez limitu i cały czas będę miał do 80 mb/s w strefie domowej, wystarczy, że podłącze się pierwszym razem a internet automatycznie wyznaczy tą strefę. Ku mojemu zaskoczeniu jest ów limit 150 gb w strefie i 60 gb poza nią. Nie ukrywam, że nie podoba mi się limit, ponieważ dosłownie pożeram internet. W biurze obsługi mówią, że mam internet mobilny zaś na umowie mam neostradę. Moje pytanie brzmi. Co ja mam / mogę zrobić z tym trafem? Ponieważ poza tym limitem internet jak najbardziej mi odpowiada.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Internet Mobilny zamiast Neostrady

@Czlowiek98, rozumiem że to oferta przejściowa do czasu utworzenia infrastruktury stacjonarnej? Złóż reklamację do BOK. W usługach mobilnych...no limit, to tylko nazwa...no limit jako dostęp do internetu bez limitu, ale po wykorzystaniu pakietu podstawowego wskakuje lejek, czyli ograniczenie prędkości...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Internet Mobilny zamiast Neostrady

@Czlowiek98, rozumiem że to oferta przejściowa do czasu utworzenia infrastruktury stacjonarnej? Złóż reklamację do BOK. W usługach mobilnych...no limit, to tylko nazwa...no limit jako dostęp do internetu bez limitu, ale po wykorzystaniu pakietu podstawowego wskakuje lejek, czyli ograniczenie prędkości...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Internet Mobilny zamiast Neostrady

Jeśli na umowie masz Neostradę, to złóż reklamację.

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Internet Mobilny zamiast Neostrady

cześć @Czlowiek98Emotikon: Szczęśliwy
Minął już prawie miesiąc, czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do jej oznaczenia jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,
Rafał