Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE strefa biurowa

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Witam. Ostatnio przedłużyłem umowę i wziąłem Love dla firm z internetem LTE. Jest tam bodajże 999gb w strefie a poza strefą 60gb. Moje pytanie jest takie czy ten internet mogę dzielić z innymi numerami ? Tzn jak wykorzystam z głównego numeru pakiet internetu czy da rade korzystać z tych 999gb 🙂 ?  Czy to jest po prostu jak stacionarny internet ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Sprawdzałem w aplikacji Mój Orange i mam 75GB internetu. 15 z numeru i 60 z LTE internetu do wykorzystania. Łap 


E2AA1E2A-94CF-4933-B36D-6B6040F2F381.jpeg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet LTE strefa biurowa

Jest taka możliwość. Wtedy inne numery korzystają po zakończeniu swojego Internetu z tych 60GB poza strefą. Więcej tutaj: http://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004246282,title,Razem-,article.html


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet LTE strefa biurowa

W ofercie firmowej jest tylko na numer powiązany z internetem mobilnym.

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet LTE strefa biurowa

Nie da się. W starej ofercie z 500GB te 60 można było dać na inne numery. W nowej z 999GB  to nie działa. Wycofano się z tego pakietu na konto. Na 100%


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Więc, rozmawiałem z doradcą i została zlecona aktywacja usługi "Razem". Na stronie internetowej jakoś nie mogłem tego zrobić. Zobaczymy za miesiąc czy będzie działać 🙂


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet LTE strefa biurowa

Nie będzie. Zapłacisz tylko 7 zł netto jeśli uruchomisz wspólnie na którejś komórce. Na darmo..

W starym Biurowym trzeba by uruchomić udostępniam, koszt 0zł lub 2,99 netto usługa wrzuca pakiet na konto. I żeby skorzystać aktywujesz wspólnie (kiedyś podobnie działało razem) koszt 7zł. Usługi w teorii uruchamiają się od kolejnego okresu rozliczeniowego.

 

Tak z ciekawości, usługę włączyła Ci infolinia czy czat?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Ta usługa "Udostępniam" też ma być włączona i z tego co mówił jest za darmo. I tak jak mówisz "Razem" za 7zł netto. Załatwiałem na czacie. No nic zobaczymy, zawsze mogę potem zrezygnować 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Może komuś się przyda, że usługa została włączona. Dodane zostało 60gb do numeru. Tak więc wszystko działa.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Internet LTE strefa biurowa

Napisz jak skończysz pakiet z telefonu i przejdziesz na pakiet z internetu. Aktywna włączona usługa nie oznacza że pakiet będzie działał.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

Internet LTE strefa biurowa

Sprawdzałem w aplikacji Mój Orange i mam 75GB internetu. 15 z numeru i 60 z LTE internetu do wykorzystania. Łap 


E2AA1E2A-94CF-4933-B36D-6B6040F2F381.jpeg