Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Witam, mam pytanie dotyczące naliczania zużycia transferu danych czy nadal są problemy z internetem LTE dla domu że orange nalicza nawet i 100% więcej żucycia transferu niż w rzeczywistości zużyje?? Oraz czy prawdą jest że o godzinie 0.00 i 8.00 internet się rozłącza w związku ze szczęsliwymi godzinami?? Zazstanawiam się nad zmianą z neostrady bo u mnie max 10mb/s na LTE dla domu. Oraz ogólnie chciałem zapytać jak się to sprawuje.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu

Myślę ze takie czasy dawno minęły. Pamięta ze tutaj będziesz miał limit na dane, chyba ze wykupisz sobie jakąś drogą opcję. Przed kupnem Internetu sprawdź czy w miejscu Twojego zamieszkania działa LTE i jak działa. Jak masz telefon z Orange to ustaw sobie w trybie sieci tylko LTE i zrób sobie test Internetu jakimś speedtestem. Wówczas dopiero rozważałbym kupno tej oferty.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Na telefonie mam lte w domu i prędkość średnio 40mb/s. A co do limitu to i tak go nie wykorzystam. W ostatni miesiąc zużyłem max 10gb...
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu

@matis991 to może warto skorzystać z tej oferty 🙂 Jeśli widzisz w niej więcej za niż przeciw to pozostaje tylko życzyć udanego użytkowania Internetu LTE od Orange 🙂