Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

nie każdy może wziąć na firmę. i kolga szuka czegość bez urządzenia.

Może też wziąć z urządzeniem i sprzedać(tablet, airbox 2 plus czy coś).

 

Opcja na firmę jest super.

Szczęśliwe  godziny od 00:00 do 12:00 to trzeba cały czas ssać lub jakieś filmy z Netflixa w UHD oglądać


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Dokładnie tak. Sprzęt w takiej opcji to tylko wartość dodana, który zawsze można sprzedać i w ten sposób obniżyć sobie jeszcze koszty abonamentu 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Witam,

 

Do oferty dla firm nie mam dostępu niestety, choć wiem, że zawsze są lepsze. Z urządzeniem mam powiedzmy dodatkowo 20 zł więcej miesięczne, tyle samo co w t-mobile a urządzenia są z simlockiem z tego co widzę i t-mobile trochę lepsze warunki daje. Mam inny pomysł trochę - w opcji na 12 miesięcy widzę w sklepie internetowym bez urządzenia pakiet 37,5 gb + 100gb lte za 60 zł. Dodatkowo wziąłbym z njumobile internet mobilny i przez te 12 miesięcy dzięki stażowemu w njumobile miałbym 100gb. Po roku mógłbym zrezygnować z orange na rzecz niu, bo jak przeanalizowałem sobie zużycie danych przez ostatnie 2 lata tylko raz zbliżyłem się do 100 gb. Wiem, że straszne kombinacje, ale poprostu nie chcę urządzenia bo mam w domu 3 modemy lte i tyleż samo routerów obsługujących modemy. Z tego co widze w sklepie przy tej opcji za 60 zł na 12 miesięcy po wykorzystaniu pakietu podstawowego prędkość nie zwalnia do 10mb jak w przypadku opcji na 24 miesiące - dziwne trochę i się zastanawiam czy to nie jest błąd na stronie internetowej.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Zwalnia, zobacz w regulamin.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Strasznie sobie komplikujesz życie... Ja wziąłem w sierpniu Internet mobilny 2w1z tabletem A10 lenovo i B315. Pierwsza wpłata 99 zł, abo 90 zł miesięcznie. Sprzęt sprzedałem za 1200, po odliczeniu stówki z pierwszej wpłaty i rozłożeniu na 24 miesiące wyszło mi 45 zł/ mc.  Za 45 miesięcznie mam  150 Gb w domu i 80Gb, które dzielę między mój tablet, telefon córki ( jest na mnie, przeniosłem go do Orange i dostałem rok abo za darmo, 30zł x 12) i mój telefon. Córka jest szczęśliwa bo miała w telefonie 1Gb i teraz te kilkadziesiąt Gb to przepaść. Ja mam dodatkową kartę do tabletu za darmo w tym abo. Wcześniej miałem 30Gb za 30zł w rozrywkowej sieci, więc teraz, uwzględniając rabat na abo córki mam za tyle samo nieporównywalnie więcej.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Mam pytanie, mam wyznaczoną strefę domową (prawidłowo, sprawdzane z konsultantem ) ale pobiera mi cały czas z interntu poza domem, wyglada to tak jak na screenie, rozumiem ze pobiera zle i mam meczyc technikow?oran.jpg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Oczywiście, że powinno. Jak wyznaczałeś strefę domową? Podawałeś współrzędne GPS konstultantowi? Czy za pośrednictwem panelu Orange? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

rozmowa z konsultantem i dokladne wyznaczenie strefy, czy po tym zabiegu muszę restartować modem itp....??? rozumiem ze screen pokazuje ze nie pobiera mi ze strefy domowej tak ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Dokładnie tak. Danych ubywa z twojego dodatkowego pakietu poza strefą domową. Strefa została źle wyznaczona. Zadzwoń/napisz jeszcze raz do techników i pokaż im zrzut ekranu ten co nam lub ewentualnie sam wyznacz strefę za pośrednictwem panelu Orange. Tylko to ponoć trzeba zrobić na połączeniu 3G, a nie LTE, bo gdy zrobisz to za pośrednictwem tej drugiej technologii strefa domowa ustawia się gdzieś między Irakiem, a Arabią Saudyjską. 😉 

 

Ps. Po tych zabiegach należy restartować modem, a bardziej samą sesje. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

czyli jak wczoraj konsultant ustawial to rozumiem ze na ustawieniach LTE poszło w piach...najlepiej zatem dzis ustawic ręcznie hsdpa  i poki nie zacznie sciagac ze strefy nie zmieniac na LTE?