Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Ja chatowałem na ten temat  z konsultantką i jest tak że masz 220GB miesięcznie, z czego 70GB możesz wykorzystać w strefie domowej bądź poza nią. Skończy ci się pakiet 150GB domowej to pobiera z dodatkowych 70GB


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Martin screenów ekranu pewnie nie masz?

Jakbyś miał to wrzuć. Przydzą się w razie ewentualnej reklamacji.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim


martin777 napisał(-a):

Ja chatowałem na ten temat  z konsultantką i jest tak że masz 220GB miesięcznie, z czego 70GB możesz wykorzystać w strefie domowej bądź poza nią. Skończy ci się pakiet 150GB domowej to pobiera z dodatkowych 70GB


To jest totalna bzdura. Dostaje się dwa pakiety. Pakiet standardowy 70GB oraz pakiet ze strefy domowej 150GB. Pakiet ze strefy domowej wykorzystuje się w momencie, gdy karta SIM jest w promieniu 500 metrów od miejsca zamieszkania i po zużyciu 150GB zwalnia prędkość do 1Mb/s i wówczas nie pobiera się transfer z pakietu standardowego (70GB). Transfer z pakietu standardowego (70GB) jest pobierany tylko i wyłącznie jeśli karta SIM znajduje się poza strefą domową. Jeżeli są wyczerpane oba transfery to wówczas jeśli znajdujemy się w strefie domowej to mamy jak wyżej wspomniałem prędkość 1Mb/s, a jeżeli poza strefą to wtedy jest prędkość jak przy standardowym internecie mobilnym, gdy wyczerpie się transfer. Mam ten internet już dłuższy czas i wiem dokładnie, że działa właśnie na takich zasadach, jakie opisałem powyżej. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Może następnym razem zanim napiszesz że ktoś pisze bzdury dowiedz sie u źródła: Wklejam moją dzisiejszą rozmowę z konsultantem.:

Klient Witam!

xxxxxxxx Witam serdecznie, w czym mogę pomóc?

Klient Proszę o o dpowiedź czy w pakiecie Internet LTE dla domu po zużyciu 150GB w strefe domowej zaczyna się zużywać dodatkowy pakiet 60GB czy spada mi prędkość do 1Mb/s

xxxxxxxx Tak dokładnie, jeśli nie zostanie wykorzystany pakiet spoza strefy to jest doliczany do pakietu strefy

Klient tzn czy mam do wykorzystania w strefie domowej 210GB łącznie z pełną prędkością?

xxxxxxxxTak

Klient Dziękuję za odpowiedź Przeczytana


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Niestety, ale pół roku temu Orange mówiło mi co innego. Dodatkowo na początku korzystania monitorowałem stan tego wszystkiego. W tym miesiącu już wykorzystałem 150GB i mi z tego drugiego WCALE NIE ZABIERA. Mam 150GB w strefie i 25GB (bo w lutym tyle dawali) poza nią. Mój Orange pokazuje mi, że ze strefy pobrało mi 190GB, a jakoś te 25GB mam dalej. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Zwracam honor. Właśnie zajrzałem do regulaminu oferty. Od momentu, gdy ja brałem ten internet regulamin był zupełnie inny, zasady były takie jak opisywałem, do tego czasu musiał się on zmienić. Jeszcze raz przepraszam, zwracam honor.

Regulamin usługi: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2002846/4101829208.pdf

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Witam,

 

Aby nie zaśmiecać forum, to podłączę sie pod temat. Nie orientuje sie ktoś czy aby przypadkiem oferta lte dla domu jest może dostępna w opcji bez urządzenie? Poszukuję alternatywy dla kabla, bo tych nie mam w okolicy, z kolei urądzeń lte, ruterów itp. mam w domu dużo i kolejny sprzęt nie jest mi potrzebny (tym bardziej, że ceny tych urządzeń w abonamencie są lekko zaporowe moim zdaniem). Zwykły internet mobilny to nie jest do końca to o co mi chodzi, bo do wykorzystania jest w tej chwili w opcji maksymalnej 75gb a potem w lte prędkość jest do 10mb. Zależałoby mi właśnie na opcji lte w strefie domowej, bo i tak router stoi sobie spokojnie w domu cały czas.

 

Pozdrawiam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

@Baribalu najlepiej jak byś miał jakiegoś znajomego przedsiębiorce, który weźmie Ci internet mobilny w opcji dla firm. Tam jest fajna opcja w pakiecie biurowym: http://www.orange.pl/kid,4003445797,id,4004070824,article.html#oferta_menu 

 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

@Baribalu

Bez urządzenia masz max 175gb za 59,90 zl, z urządzeniem 230gb za 79,90 zl.

albo opcja na firmę 😞


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 5
  • 1

Internet LTE dla domu 150gb i 70gb poza strefą domową. Druga karta sim

Ja mam opcję na firmę, a w tym 500 GB do wykorzystania w strefie biurowej. Można do tego dokupić "szczęśliwe godziny" i trzeba być naprawdę mocnym żeby to wykorzystać 🙂