Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Horrendalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Jak numer tymczasowy, to fakt naliczało prawidlowo, ale Orange żadko "nie uznaje" reklamacji. Kolega @Anonim bardzo fachowo odpowiedział.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 26
  • 0

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Czyli powinniśmy czekać aż nasze numery wszystkie zostaną przeniesione i nie używać przysłąnych kart sim? To już ponad miesiąc a przeniesiony jest tylko ten feralny numer. Byłem przekonany, że muszę aktywować jako pierwszy swój numer tymczasowy a potem dopiero kolejne. Słabo to o mnie świadczy ;(.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Jeśli u dotychczasowego operatora były umowy na czas określony (okres promocyjny), a z tego co pisałeś były w MIXie, to dopiero po zakończeniu umowy. Po spłacie zobowiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

@Dunkeld myślę że wszystko jednak zakończy się pomyślnie dla Ciebie 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

 

Ale zastrzegła, że nie może na 100 % zapewnić, że wszysko skończy się ok bo dział reklamacji jest dziś nieczynny i na rozpatrzenie sprawy ma 7 dni.

 

Kiedy w grę wchodzą ewentualne roszczenia finansowe, zwłaszcza w tej kwocie to nie załatwiaj tego tylko przez telefon lub Internet. Liczy się to co bedziesz miał od nich na piśmie.

 

Napisz reklamację i wyslij do Orange poleconym za potwierdzeniem odbioru. Odpowiedź też dostaniesz na piśmie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Oczywiście reklamację można wysłać tradycyjnym listem, można go odręcznie napisać, można dołączyć pocztówkę Emotikon: Mrugający, ale już mało kto decyduje się na taką formę i wydłużanie oczekiwania na odpowiedź, bo to już (na szczęście) nie te czasy. 

Obecnie wszystkie rozmowy z BOK są nagrywane, a zgłoszenia przez Mój Orange zapisywane, więc w razie potrzeby jest możliwość weryfikacji jakie informacje zostały przekazane. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 26
  • 0

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Ja zrobiłem reklamację przez stronę Mój Orange już wtedy w niedzielę, tak jak pisze Artur. Z tego co piszecie wynika, że proceduralnie jestem sam sobie winny. Mogłem nie wkładać kart sim z tymczasowymi numerami, tylko czekać na przeniesienie numerów od poprzedzniego operatora do Orange. Nie wiem jak mi to umknęło, że do tego momentu nie działa abonament w takiej postaci jak mi to przedstawił konsultant wcześniej.

Szkoda, że w ogóle Orange daje numery tymczasowe, skoro ich nie obowiązują warunki anonamentu jaki człowiek sobie wybiera ;(.

Mogę mieć tylko nadzieję, że Orange pozytywnie rozpatrzy moją sprawę i mimo zgodnego z ich regulaminem naliczenia opłat nie będę musiał tego płacić, bo naszą rodzinę rozłoży to zupełnie.

Anonim

Nie dotyczy

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

@Dunkeld współczuje Ci tych nerwów, ale myśłę że w Orange pracują też ludzie. Ja mam nadzieję że jednak reklamacja będzie rozpatrzona pozytywnie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Częścia umowy jest regulamin promocji, w którym jest mowa o rozliczeniu za usługi na numerze tymczasowym. Powiem szczerze, że mam nadzieje pozytywne rozwiązanie sprawy. Informuj nas.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 26
  • 0

Horrensalnie wysoki rachunek za internet w telefonie i naliczanie opłat za rozmowy komórkowe

Będę informował ;). Na razie reklamacja jest toku. Wczoraj zaczął się kolejny okres rozliczeniowy, dziś na Mój Orange pojawiła się faktura. "Pochwalę się" nią, bo jest dwukrotnie wyższa od mojej wypłaty do ręki :(. 


2016-08-30FakturaOrange1.png