Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hasło do przesłanej umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Hasło do przesłanej umowy

Witam.

Otrzymałem mailem aneks do umowy. Plik jest spakowany i zabezpieczony hasłem.

Gdzie znajdę hasło?

Mail wysłany z noreply@orange.com, nie można tam odesłać zapytania.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do przesłanej umowy

SMS z hasłem wysyłany jest na numer kontaktowy podany przy zamówieniu. Nie dostałeś kilku smsów z Orange?

 

Podobny wątek https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Has%C5%82o-do-pliku-dokumenty-zip/m-p/137568

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hasło do przesłanej umowy

Sprawdź, czy Twój pesel nie jest hasłem do otwarcia pliku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Hasło do przesłanej umowy

Już próbowałem, nie działa.

Próbowałem również nr telefonu, kod abonencki, hasło do portalu ...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hasło do przesłanej umowy

Dzwoniłem do BOK Orange. Konsultanci twierdzą, że raczej nie powinny być wysyłane pliki spakowane z koniecznością podania hasła.

Jeżeli jest przedłużana umowa, to najczęściej aneks przychodzi w formie pliku PDF, lub w e-mailu może być zawarty link do dokumentów.

Jeszcze bym sprawdził nazwisko.

Może jeszcze raz pobrać plik z e-maila i wpisać PESEL. Czasami się zdarza, że spakowane pliki zostały pobrane na dysk z błędem podczas ściągania i temu możne nie dać się otworzyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do przesłanej umowy

SMS z hasłem wysyłany jest na numer kontaktowy podany przy zamówieniu. Nie dostałeś kilku smsów z Orange?

 

Podobny wątek https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Has%C5%82o-do-pliku-dokumenty-zip/m-p/137568


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hasło do przesłanej umowy

Odszukałem u siebie e-maila z niedawno przedłużaną umową.  Wszystkie pliki przyszły w formie PDF. Zamiast pobierać pojedynczo pliki z załącznika, można wszystkie na raz pobrać w formie ZIP. Nie wyskoczyło mi żadne wpisywanie hasła. Raczej stawiam na błąd w pobieraniu załączników. Proponuję zapisać jeszcze raz i ponownie otworzyć.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Hasło do przesłanej umowy

Konsultanci twierdzą jedno, a ja dostałem spakowany plik pod nazwą dokumenty.zip.

Wewnątrz jest dziesięć spakowanych plików: aneks + regulaminy, cenniki, etc.

 

Pobrałem plik jeszcze raz plik z poczty, spróbowałem pesel, niestety dalej to nie to.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do przesłanej umowy

Sprawdź otrzymane smsy.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hasło do przesłanej umowy

Właśnie zauważyłem, że mogą również przesłane w wersji spakowanej z hasłem. Sprawdź to co napisał @Piotrekk85, czy nie został wysłany SMS z hasłem na numer kontaktowy podawany w umowie.

 

Faktycznie, konsultanci z BOK podają informacje, że nie szyfrują plików, ale wygląda, że jest deko inaczej.

Jeżeli SMS-a nie ma, proponuję zadzwonić do BOK ORANGE o ponowne wysłanie SMS-a lub przesłanie dokumentów w formie PDF.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło do przesłanej umowy

SMS na pewno jest jak przyszedł mail. Warto sprawdzić skrzynkę spamu czy listę w blokowanych sms.