Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Google play: konto jest zamknięte


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

To nie ma związku  z aplikacją.  Nie będę również usuwał wszystkich danych tylko po to żeby sprawdzić  czy zadziała bo komuś się wydaję że może bez uzasadnienia. Jestem padaczkowcem i mam problemy z pamięcią . Awaria została zgłoszona do Orange. Załączam zrzut ekranu dla jasności 


Screenshot_20190904-121336_Chrome.jpg

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

Nie. Możliwość usunięcia płatności nie wchodzi w gre proszę pana. To nie jest kwestia zaległych w 'cache' danych. Dlaczego wszystko działało przez ponad rok bez zarzutu a teraz pojawił się problem? Płatność nie została zrealizowana przez Operatora. I żadne czyszczenie cache, usuwanie plików tymczasowych czy też odinstalowywanie i instalowywanie. To po prostu tak nie działa. Google Pay jest usługą niezależną od Google Play. Google Play korzysta z rozliczeń za pomocą google Pay. Jedyne czego tak naprawdę chcę to informacja co spowodowało tą usterkę i kiedy zostanie usunięta.

Załączam zrzut dla jasności:


Screenshot_20190904-121336_Chrome[1].jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Google play: konto jest zamknięte

Czasem po roku wygasa token. Czyszczenie samego sklepu zwykle nie kasuje konta google z urządzenia.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

To mówię ja, czyli ten co zakładał wątek. Nie wypowiem się o innych czynnikach jak to, że w ostatnim czasie jeden z moich numerów przechodził na kartę z abonamentu, że  w roamingu naliczono mi ponad abonament 750 zł i składałem reklamację. Ten roaming był poza UE i wtedy aktywowała się blokada antybilszok czy coś.

JEST DUŻO ZMIENNYCH. Jednak płatności nie miałem po terminie!  I konsultant orange twierdził że u nich OK. To co zrobiłem aby to uruchomić to usunięcie i dodanie ponownie płatności orange (głupie nie?) jednak aby to zrobić musiałem dodać moją kartę visa a tego bardzo nie chciałem i ją zeskanowałem bo za dużo czasu na to zesrałem i nic innego nie umiałem a się wkur...wowałem bo załatwić problem chciałem ;). ALE wygląda to na problem google, że w w chwili płatności miałem blokadę, potem jej nie było lecz w google play została.... to samo było z paysafecard, którą aby rozwiązać problem testowałem, nie miałem dobitego konta paysafecard i zrobiłem płatność w google play -> odrzucona. Potem doładowałem konto ale już się nie dało płacić w ten sposób. Pozdrawiam


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

W dniu poprzednim kombinowałem nieziemsko, zaleciłem się nawet do wyczyszczenia danych i reinstalacji aplikacji. Ale nic nie pomogło. Teraz gdy nawet dodałem alternatywną forme realizacji płatności za usługi Google i USUNĄŁEM metode płatności przez operatora Orange, oraz dodałem ją ponownie... no niestety nic się nie zmieniło. Naprawdę liczyłem, że wstanę sobie dzisiaj i posłucham muzyki. Opcja 'Orange' nie ma już opisu na stronie google 'Zamkniętę' ale również nie da się w ten sposób za nic zapłacić.

Nie wiem absolutnie co robić.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte


orangegooglepayproblem.jpg

Próbowałem ponownie usunąć i dodać płatności przez Orange w sklepie Play( po kompletnym przywróceniu do fabrycznej aplikacji i wyczysczeniu danych i cache ) , Teraz mam do czynienia z błędem w google o kodzie [OR-DVASA2-03]


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

W końcu się udało. I ponownie dodać Orange jako forme płatności, i użyć tej metody jako płatność za subskrypcje. Mam wrażenie, że to bardziej kwestia dogadania się Google <-> Orange niż wina abonenta. Albo ich systemu elektronicznego zarządzania usługami/obciążaniem za płatności. Pewnie nigdy się nie dowiem. Dziekuję wszystkim za pomoc.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

A ja dalej mam ten problem mam nadzieję że z czasem też będę mógł normalnie płacić 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Google play: konto jest zamknięte

Czy jest szansa na odzyskanie tego? Jutro wchodzą mi kolejne miesiące subskrypcji a wg sklepu Google mam zamknięte konto. Zgłaszałam problem do działu technicznego ale to Orange, więc nie ma co liczyć na pomoc. Odrazu napisze, że nie ma jak wyłączyć płatności Orange, ponieważ nie posiadam karty kredytowej czy też debetowej. Totalna porażka. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Google play: konto jest zamknięte

Wg mnie najlepiej to wyczyścić dane aplikacji Sklep Google Play. I potem spróbować na nowo dodać płatność. Zwykle po roku gaśnie token.