Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Godziny dostępności - wirtualna centralka Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Godziny dostępności - wirtualna centralka Orange

► Temat został przeniesiony z obszaru dedykowanego dla pomysłów dot. forum - Moderator Wiktor ◄

 

W panelu admina nie mogę znaleźć pozycji, pod którą można byłoby definiować godziny dostępności. Nie możn a dodać usługi - po prostu NIC. Przy uruchamianiu pominęliśmy ten krok, a w instrukcji obsługi jest TYLKO informacja jak to zrobić przy pierwszym uruchomieniu.

Proponuję dodać do instrukcji informcje JAK włączać poszczególne opcje - bo jest tylko informacja o tym jak modyfikowac szczegóły, ale nie wiadomo jak dojść.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Godziny dostępności - wirtualna centralka Orange

Zagłosuje za pomydlem choc nie wiem czy miesci się w kategorii. Czy potrzebujesz pomocy na juz by dokonać zmian? Jesli tak, to zostaje kontakt z bok.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Godziny dostępności - wirtualna centralka Orange

Szczerze mówiąc wpisałem jako pomysł, bo to wydała mi się być jedyna możliwość zgłoszenia w sobotę czegoś, co wymaga pilnej pomocy. Czy w ORANGE nie ma działu Support Request / Service Request? Jeśli nie ma to chyba zgłoszę również...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Godziny dostępności - wirtualna centralka Orange

Zwykle na realizację pomysłu czeka się tygodniami lub miesiącami. Rzadko kiedy są realizowane z dnia na dzień. Nie wiem czego oczekujesz od takiego działu. Te forum raczej dedykowane jest dla ofert B2C. A jak chcesz działań szybkich, to tylko przez BOK http://orange.pl/kontakt tam możesz uzyskać wsparcie jak zmienić ustawienia.