Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gigantyczna faktura za telefon


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Gigantyczna faktura za telefon

Witam, dziś zalogowałam się w MójOrange i zobaczyłam że kolejna moja faktura będzie wynosić 1732 zł... w szczegółach płatności odczytałam informację, że 1500 zł to kwota za wykorzastane 341 MB Internetu. Dodam, że ostanio zmieniałam usługę w Orange na Orenge LTE Smart Wspólny. Numer na który zostały naliczone takie opłaty jest numerem dodatkowym. Zamawiając ofertę z koslutantką telefoniczną ustaliłam że do czasu wejścia w życie amonamentu numery dodatkowe będą mogły cały czas korzystać z oferty Orange na Kartę. Do czasu wejścia w życie Planu Wspólnego dwa numery dodatkowe dostały informację, że od razu wchodzi im taryfa Smart Plan LTE dodatkowy... Kompletnie nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Czy tak wysokie opłaty są wynikiem błędu konsultanta telefonicznego u którego zamawiałam umowę, z czego to wynika- w końcu 341 MB internetu to nie jest jakaś ogromna ilość wykorzystania (na pewno nie warta 1500zł) ?W związku z tym mam pytanie jak wygląda proces reklamacji, jak go rozpocząć? Może ktoś się orientuje jak to wygląda w praktyce/ ktoś miał podobną sytuację? W ogóle jesli jest to oficjalne forum Orange, czy ktoś reprezentujący firmę może mi wyjaśnić zaistniałą sytaucję? Szczerze mówiąc czuję się rozczarowana. Z rodziną korzystamy z usług Orange pewnie dużo ponad pięć lat, nigdy nie mieliśmy tak nieprzyjemnej sytaucji..Mam nadzieję że nie będę musiała żałowac podpisania kolejnej umowy.
Marta 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Gigantyczna faktura za telefon

Złóż reklamację np. przez Mój Orange (zakładka obsługa /zgłoś sprawę).

Zgodnie z cennikiem jeśli masz plany dodatkowe bez głównego to internet jest drogi.
Rozmowa telefoniczna była nagrana, więc jeśli błędnie Cię poinformowano, to ta faktura zostanie skorygowana.

 

Niestety na forum nikt nie ma wglądu w Twoje prywatne dane.