Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Głuchy telefon stacjonarny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Głuchy telefon stacjonarny

Od wczoraj 27.03 telefon stacjonarny jest głuchy.... usterkę zgłosiłam i dostałam informację, że do 28 marca powinna zostać naprawiona. Telefon jest nadal głuchy... Internet nie działa, a pracuję zdalnie...  (piszę z telefonu). Stąd moje pytanie czy orientują się Państwo, czy w niedzielę pojawiają się jacyś technicy aby sprawdzić przyczynę zaistniałej sytuacji czy dopiero skontaktują się w poniedziałek?

Proszę o pomoc. 
Jeśli chodzi o porady na stronie Orange, to je wykonałam oprócz jednego, czyli nie byłam sprawdzić telefonu czy działa u sąsiada, bo niestety większość ma już tylko komórkowe...

 

 

_____________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Głuchy telefon stacjonarny

Super, być może technik usunął usterkę bez konieczności wizyty (uszkodzenie gdzieś na linii lub po prostu bezpiecznik na krosie). Nie musisz odwoływać, powinien przyjść sms o usunięciu usterki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Głuchy telefon

Technicy maja również dyżury w niedzielę, natomiast czy podejmą zgłoszenie to inna sprawa. Internet jest na miedzi ? Telefon to Voip czy analogowy ? Jaki modem ?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Głuchy telefon

Przyznam szczerze, że nie orientuję się w tym co Pan pisze  😞 telefon stary około15 lat, więc myślę, że analogowy. A co do miedzi to niestety nie mam, zielonego pojęcia... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Głuchy telefon

@Maszati_35 chodzi, czy internet masz na kabelku miedzianym, czy na światłowodzie.

Skoro telefon masz już od 15 lat, to zapewne linia miedziana. Jakie kontrolki świecą się na routerze?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Głuchy telefon

To w takim wypadku na miedzi😅  A jeśli chodzi o modem no to TP-LINK TD-W8970.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Głuchy telefon

Bardzo dziękuję!!! Właśnie poszłam sprawdzić kontrolki... i już wszystko się świeci i jest sygnał w telefonie!!!!🙈


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Głuchy telefon

Przepraszam, to mam jeszcze jedno pytanie,  czy w związku z tym, że wszystko działa mam anulować zlecenie, czy jakoś będą się ze mną kontaktować, że wszystko jest już dobrze?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Głuchy telefon stacjonarny

Super, być może technik usunął usterkę bez konieczności wizyty (uszkodzenie gdzieś na linii lub po prostu bezpiecznik na krosie). Nie musisz odwoływać, powinien przyjść sms o usunięciu usterki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Głuchy telefon

@Maszati_35  najprawdopodobniej usterka została usunięta i zgłoszenie zostało wykonane, skoro była informacja że naprawią  do 28.03 to się wywiązali, mogła to być usterka którą technicy mogli naprawić zdalnie. Zgłoszenia nie musisz anulować.