Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktury - co miesiąc zawyżona kwota za Orange Love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Faktury - co miesiąc zawyżona kwota za Orange Love

Doprecyzowana nazwa tematu i etykiety - moderator Wojciech.

 

Od kwietnia kiedy przeszłam  na pakiet Orange Love mini (światłowód i telefon komórkowy) co miesiąc błędnie naliczane są faktury za usługę na bardzo wysokie kwoty (279 zł), co miesiąc składam reklamację wystawiana jest faktura korygująca a w następnym rozliczeniu znów jest naliczana błędna kwota. Próbowałam wszelkimi dostępnymi środkami (salony Orange, Infolinia ) wyprostować tę sytuację ale chyba nikt nie potrafi naprawić błędu który zrobił ktoś w systemie w momencie podpisywania umowy. Jest to skandal, że tak duża firma nie potrafi rozwiązać prostej sprawy. Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług u tego operatora chyba że ktoś lubi odwiedzać co miesiąc punkty obsługi i stać w kolejkach, płacić za telefony na infolinię oraz płacić duże rachunki za internet i telefon

2 ODPOW. 2

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Faktury - co miesiąc zawyżona kwota za Orange Love

Mam nadzieję, że "przy okazji" składania reklamacji składasz też wniosek o zwrot kosztów połączenia z infolinią? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Faktury - co miesiąc zawyżona kwota za Orange Love

@gosiaczek4 , poświęć chwilę dla Worda i potem wklej w rozmowę czata (darmowy). Jest także możliwość (myślę, że to już naprawili) wrzucenia screena. Po weryfikacji, konsultant widzi konto i to najprostszy sposób reklamacji...bez gonitwy Emotikon: Szczęśliwy