Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

Kilka dni temu zmieniłam sobie szybkość "Orange_Swiatlowod" zawierając z Orange Aneks do Umowy.

Podkreślam, że ów Aneks obowiązuje od 1 kwietnia 2020 roku.

 

Czemu więc Orange zrobiło mi taki "przekręt" widoczny na wstawionym poniżej obrazku (wycinek z faktury)?

 

Orange Fakt 02.jpg

22 ODPOW. 22

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

@Ela12 rozumiem, że aneks został podpisany 28 marca, tak by wyglądało z faktury. Wcześniej wprowadzili warunki, za co została naliczona opłata proporcjonalnie. Następna faktura już powinna być z kwotą z aneksu.

 

Nie jeden się gubi w zawiłościach naliczanej opłaty w Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

Nie, @ketrasaArtur , został on podpisany 30 marca. Ale po co tak zrobiono, skoro Aneks jest - podkreślam - od 1 kwietnia (taka jest w nim data obowiązywania).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

@Ela12 tego nie wiem. Zostałaś uszczęśliwiona na siłę. Jak to jest spora kwota, to zgłoś reklamację i poproś o zwrot lub o wyrównanie w następnej fakturze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

Ale w poprzedniej fakturze było rozliczenie zapewne do 27.03. więc to jest wyrównanie za niepełny okres rozliczeniowy. Faktura jest ok.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

Ale jak to, @ketrasaArtur , zostałam uszczęśliwiona? Muszę dopłacić 1,01 zł. do interesu Orange.

 

Nie pisz głupot, @Arti_Kn_Pl . Popatrz ze zrozumieniem na obrazek - faktura nie jest 'ok'.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.


@Ela12napisał(-a)

Ale jak to, @ketrasaArtur , zostałam uszczęśliwiona? Muszę dopłacić 1,01 zł. do interesu Orange.

 

Nie pisz głupot, @Arti_Kn_Pl . Popatrz ze zrozumieniem na obrazek - faktura nie jest 'ok'.


Skoro twierdzisz inaczej złóż po prostu reklamację.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

@Ela12  Witam po aktywacji z 100 MB/s na 300 MB/s usługi zaczęli naliczać i fakturze jest policzone część za 300 MB/s za ten okres od aktywacji, jeśli przez telefon umówiłaś się, inaczej że będzie złóż reklamacje. Poproś w reklamacji o odsłuchanie rozmowy. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni. W linku wszystkie dane jak złożyć reklamację
  https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=truet


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

No właśnie, @Citi2017 , powinni naliczać zgodnie z Aneksem, czyli od 1 kwietnia, a do końca marca powinna obowiązywać stara Usługa i jej cena, którą to opłaciłam w pełnej wysokości w marcu.

Dziękuję Ci za linka.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Faktura troszkę niezgodna z Aneksem do Umowy.

Rozumiem życzę udanej reklamacji .