Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dopisanie usług do jednoosobowej działalności i rabaty za ich łączenie


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dopisanie usług do jednoosobowej działalności i rabaty za ich łączenie

► Wątek został wyodrębniony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Dopisanie jednoosobowej działalności gospodarczej do numeru - Moderator Wiktor ◄

 

Jestem przez założeniem jednoosobowej działalności i zastanawiam się nad dopisaniem numerów do tej działalności. Będę dzwonił także w sprawach służbowych z tych numerów. Poniżej kilka pytań.

 

1. Czy dopisać można numer z abonamentem "Smart Plan LTE Wspólny" (umowa z abonamentem 165,98zł, koniec umowy 21.03.2020)?

2. Jeśli w pkt.1 TAK, to czy pozostałe dwa numery w planach dodatkowych także trzeba dopisywać? (opłaty 40 zł są rabatowane na 0zł),

3. Czy taka zmiana nie spowoduje utraty rabatu Orange Open Extra z tytułu posiadania usługi stacjonarnej?

 

Mam usługę stacjonarną (Światłowód w promocji "Rok TV za darmo" umowa kończy się 8.09.2018. Aktualnie po rezygnacji zgodnie z warunkami promocji to już tylko Neostrada). Dzięki posiadaniu usługi stacjonarnej korzystam z rabatu Orange Open Extra na Smart Planie Wspólnym (mam 67,50 zł rabatu).

 

4. Czy tą usługę stacjonarną mogę dopisać do jednoosobowej działalności gospodarczej?

5. Jeśli tak, to czy nie spowoduje to utraty rabatu Orange Open Extra na "Smart Plan LTE Wspólny"?

 

Pozdrawiam,

JohnyB

 

6. Ps. Czy dobrze rozumiem, ze po dopisaniu do numeru komórkowego mojej jednoosobowej działalności gospodarczej jestem dla Orange Firmą (dostaję fakturę z numerem NIP?), posiadającą usługi dla klienta indywidualnego?

Nie chce nic namieszać dlatego pytam tutaj.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dopisanie usług do jednoosobowej działalności i rabaty za ich łączenie

Wszystkie promocje co masz są skierowane dla konsumentów. Więc raczej w trakcie lojalki dla nich może nie być dostępne lub zostaniesz z gołym planem. Radzę wysłać zgłoszenie do BOK np. przez mój Orange by mieć 100% pewność w Twojej sytuacji.